Kezdőoldal » Szépség és divat » Öltözködés » Mindig ugyanolyan szinu...

Mindig ugyanolyan szinu cuccok vannak rajtam; ez mennyire gaz?

Figyelt kérdés

Szoval az esetek 90%aban rozsaszin, zold, kek szin dominal(amit persze fekete vagy feherrel kombinalok).

Viszont ezeken kivul meg rengeteg szin van, de valahogy nem az igazi, nem tetszik annyira, hogy gyakrabban hordjak olyan szinu cuccokat.

Nagyon gaz?

21L


2014. ápr. 6. 10:52
 1/3 anonim ***** válasza:
Dehogy gáz.Én először azt hittem,azt fogod írni,hogy mindig feketébe/rózsaszínbe jársz.Nekem pl.narancssárga,élénk színű ruháim nincsenek,mert nem tetszik.Inkább a harsány kiegészítőket ékszerekben veszem fel.:)
2014. ápr. 6. 10:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:
En viszont nagyon szeretem az elenk szineket, de pl a lila nem annyira tetszik, meg a narancssarga...
2014. ápr. 6. 11:05
 3/3 anonim ***** válasza:
Dehogy gáz! :) Én is olyan színeket hordok amiket szeretek. Nincs ezzel semmi baj...
2014. ápr. 6. 15:06
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!