Kezdőoldal » Szépség és divat » Öltözködés » Miért kell cikizni, ha egy...

Miért kell cikizni, ha egy sráccal ugyanolyan boxer volt rajtam?

Figyelt kérdés
Focizni voltam és az öltözőben derült ki, hogy az egyik csapattársammal véletlenül uolyan boxert vettünk fel, ezzel cikiztek végig meccsen is aztán meg szivattak, hogy hagynak minket ketten zuhanyozni, mert biztos melegek vgayunk. Miért cikiznek ezzel, előfordul nem? Veletek volt ilyen vagy hasonló?

2014. jan. 4. 15:16
 1/6 anonim ***** válasza:
79%
Ne legyél már ilyen p*cs. Normális fiút ez nem érdekel, nem sértődik meg. Poénnak kell felfogni és annyi.
2014. jan. 4. 15:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
ezaz, ne foglalkozz vele, csak pont ez volt most amin röhöghettek, ami nem értelmes :D
2014. jan. 4. 16:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 A kérdező kommentje:
igen, csak ez a csapattárs egy csomó másban is utánoz és bennem is felmerült, hogy talán nem véletlen hogy uolyan boxert vett
2014. jan. 4. 16:07
 4/6 anonim ***** válasza:
jaa értem, hát ugy már kicsit gázas a dolog, elég szar lehet, főleg hogy nem te tehetsz róla, de nem tudsz mit csinálni, nem te vagy a gáz, ne foglalkozz vele.
2014. jan. 4. 16:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 A kérdező kommentje:
köszi, csak nehéz nem foglalkozni vele és nem tudom elmagyarázni a többieknek, hogy ne engem cikizzenek
2014. jan. 4. 16:12
 6/6 anonim ***** válasza:
elhiszem, mert ők nem tudják, hogy ő utánoz, és neked közöd nincs hozzá, így elég szar lehet, de minél jobban foglalkozol vele, vagy látják hogy téged zavar nagyon hogy röhögnek rajtad, annál inkább piszkálnak szerintem.
2014. jan. 4. 16:14
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!