Kezdőoldal » Szépség és divat » Öltözködés » Srácok ti mit vesztek fel...

Srácok ti mit vesztek fel karácsonyra, szilveszterre?

Figyelt kérdés

Amíg nem volt hideg egyszerű volt, felkaptam valami nadrágot, egy elegáns cipőt, egy övet meg felülre egy inget és kész.

De most fogalmam sincs mit vegyek fel, hogy öltözzek. Itt olyan hideg a tél, gondban vagyok nincs egy rongyom se amit felvegyek! :DD


Ti miket hordtok télen?


És a fő kérdés: karácsonyi, szilveszteri összeállításotok hogy néz ki? Úgy értem ha ki öltöztök.


Egyébként esküvőre miben mennétek el? Nemsokára lesz egy nagyon "elit" esküvő és fogalmam sincs mit vegyek fel, hogy ne nézzenek idiótának.


Olyanoktól várok választ, akik elegánsabban öltöznek nem csak felkapnak valamit, ami kényelmes. De bárki írhat, köszönöm :)


2009. dec. 16. 22:46
 1/9 anonim ***** válasza:
73%

Nos én a zarából szoktam öltözködni az öltönyöm az mexx.

Hát zarábol gatya meg egy zarás cipöm van,az bélelt és ahhoz ilyen kötött zara pulcsim van.Kb 14 ezer volt nemrég vettem.És az elég meleg,és veszel rá valami kabátot.Van egy springfield kabcsim fekete ezigy jo télre.Esküvöre meg ha van valami jo öltönyöd akkor aztsimán fellehet venni,vagy fekete gatya fekete ünnepi cipö meg ing és rá egy jokis szines pulcsi(kötött)

Erre egy kabát:DDe nemtom.Venni nemtudsz?énmost fogok.:D

Egy jokis pulcsit meg egy gatyit:D

Szilveszterre egy szük sötétkék gatyát veszek fel(márkája levis) meg egy inget(azt a peek and copperfieldbe vettem)aztán max e gyelegáns vékony pulcsi:DNomeg egy fehér converse:DSzilveszterkor én nem iszok és autoval megyek,vagy ha iszok akkor taxi.Egy évbe belefér ennyi kiadás,ugyis mindenpénzem a ruhákra megy és a kocsira:SDe inkább a kocsira:D 20/F

2009. dec. 16. 23:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
40%
előző, te egy szar márkab*zi vagy..istenem..hova tűntek az igazi pasik?..
2009. dec. 16. 23:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
100%

esküvőre pierre cardin öltöny :) lehet fehér ing de lehet mintás is, és szerintem vegyél fel valamilyen nyakkendőt, de csak olyat ami megy az inghez :) pl mintás inghez sima nyakkendő és fordítva :) nem néz ki jól egy mintás ing mintás nyakkendővel :)

karácsonykor nem veszek fel zakót, akkor inkább egy sima vékony pulcsi ami megy az ünnephez :)

szilveszterkor még nemtom milesz, attól függ h mien társaságban leszek :) ha buli akkor koptatott farmer, adidas superstar cipő, felül meg harsoda v cipo&baxx póló és még nemtom h meik pulcsi :D (kabát: szőrmés, fényes zacskókabát), ha netán itthon maradnék akkor farmer+ing. szilveszterkor nem szoktam nagyon kiöltözni...

2009. dec. 16. 23:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 A kérdező kommentje:

Köszönöm a válaszokat, még írhattok egyébként.


Hát én esküvőre eddig úgy mentem, hogy: elegáns fekete cipő, elegáns fekete nadrág, és mondjuk egy pasztellszínű halványlila ing. Nem tudom erre a nagyszabású esküvőre is megfelelne-e ez a szett? Öltönyre gondoltam én is csak azt valahogy túl hivatalosnak találom, lehet nem tudnám viselni. Látszana rajtam, hogy kényelmetlenül érzem magam benne.


Be fogok nézni a zara-ba, oda úgyse nagyon járok.

Egyébként az elsőnek üzenem, hogy ha ennyire rá vagy kattanva a ruhákra, de azt mondod a kocsidra költesz jobban akkor el tudom képzelni mennyi pénz megy a kocsira :DDD sajnos én egyszerűbben vagyok kénytelen élni :D

2009. dec. 17. 01:26
 5/9 A kérdező kommentje:
Mellesleg szilveszterre fogalmam sincs mit vegyek fel. Valami nem hétköznapira gondoltam valami feltűnőre, esetleg csillogóra is akár. De fogalmam sincs mi legyen az :O a nőknek könnyű, annyiféle csilli-villi cucc van de nekem fogalmam sincs mit vegyek fel. :S Nem is látok sehol semmi jó cuccot. Neten is néztem, de...
2009. dec. 17. 01:28
 6/9 anonim ***** válasza:
51%

Ed hardyba vannak jó csillogós cuccok.Nekem van kamuba,az eredeti tul drága,de ugyanúgy néz ki.Én az első voltam.Nos az miért baj ha valaki szereti a márkás cuccokat?Ha valahogy futja rá akkor neked nem mindegy?

Csak tudod ha igénytelen,szar cuccaim lennének akkor nem tudnék annyi jó csajt meghhóitani,és a vállalkozásunkban is segítek,és találkozok olyan emberekkel.

2009. dec. 17. 11:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 A kérdező kommentje:

Kössz a tippet.

Persze, igazad van és engem nem zavar nem akartam vitát nyitni meg hasonló.

Én varratom a ruháimat főként, megnézem mi megy a kifutókon vagy bemegyünk nagy üzletházakba és utána azt rámszabva elkészítik nekem :) Így csak övekre és cipőkre meg hasonlókra kell költenem, amit ugye nem lehet csak úgy elkészíteni. Egyébként sokszor van leárazás.

Mondjuk én nem szégyellem sokszor turkálóba is benézek. Még Gucci cuccom is van turkálóból, sokszor teljesen új és egy nap kajára több elmegy, mint amennyiért ott meg tudom venni! Persze ehhez szerencse kell :)


De igazad van szerintem is fontos a kinézet, hiába mondják, hogy nem a ruha teszi az embert sajnos ez nem igaz. Főleg ha kapcsolatokat akarsz építeni és jó munkát akarsz meg egyébként is.

2009. dec. 17. 17:25
 8/9 A kérdező kommentje:
Ja és eredetiek a turis ruhák, direkt megnézettem utólag :D
2009. dec. 17. 17:27
 9/9 anonim ***** válasza:
75%
Szilvezteri: fehér v-nyakú póló, öltöny mellény (Zara mind2), Levi's farmer (kicsit szűkebb) letolva (lehet megszólni, de én így hordom), Christian Audigier öv, Creative Recreation cipő (magasszárú, lakkos részekkel), vmi jó sál (van Hugo Boss, Guess, Abercrombie meg minden :D szeretem a sálakat), ilyen hátul buggyosabb téli sapka (amit Beckham-en látni), és egy Pepe Jeans karcsúsított bőrkabát
2009. dec. 18. 17:38
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!