Kezdőoldal » Szépség és divat » Öltözködés » Mi a véleményetek az ebay.com-...

Mi a véleményetek az ebay.com-ról?

Figyelt kérdés
Valaki esettleg vett már ott valamit?? Megéri szerintetek azok a cuccok amik ott vannak? (egy anime pulcsit akarok venni one piece-ből) Milyen futár hozza??

2014. márc. 24. 16:35
 1/7 anonim ***** válasza:
100%

A vaterát, teszveszt ismered?

Ezekhez hasonlóan az ebay SEM egy bolt, hanem egy online piactér millió eladóval és vevővel, jó holmikkal és rossz holmikkal egyaránt!


Magyarán NEM lehet általánosságban erre választ adni!


A szállítás szintén az adott aukciótól függ.

A standard módozatnál miután beért az országba a csomagod, a Magyar Posta által ér el hozzád.

Ha mást választasz, akkor nyilván máshogy.

2014. márc. 24. 16:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 A kérdező kommentje:
Köszönöm a felvilágosítást. Vaterán nem találtam még eddig olyan pulcsit amit szerettem volna. Mivel ezeket vagy cosplay boltokban lehet szerezni vagy itt. Vaterán meg hasonló oldalakon nem kapok ilyen ruhát.
2014. márc. 24. 16:50
 3/7 anonim ***** válasza:
53%
Nekem eddig csak pozitiv velemenyem van rola. Kb 1 eve mertem kiprobalni, elotte nem, mert nem nagyon biztam az internetes vasarlasban, de szerencsere ezen tulleptem. Eddig leginkabb csak ekszereket vettem, meg egy telefonhatlapot, mindegyik megjott, es olyan, mint ahogy leirtak. Most rendeltem eloszor ruhafelet, ketto kardigant, de sztem ez is jo lesz mert mondom, eddig meg nem csalodtam az ebay-ben :)
2014. márc. 24. 16:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:

Jesszus! Te is kiragadtad a lényeget!

Nem azért említettem a vaterát, hogy ott nézd meg, hanem azért hogy felfogd, NEM LEHET ÁLTALÁNOS véleményt alkotni az ottani cuccok minőségéről, mert az az ADOTT ELADÓTÓL függ, hogy neki épp milyen áruja van!

Szar vagy értékes!

2014. márc. 24. 16:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 A kérdező kommentje:
Értem. Hát majd kiderül milyen lesz :D Köszönöm szépen a válaszokat!!:)
2014. márc. 24. 17:16
 6/7 anonim válasza:
Ha jo minosegu dolgpkat keresel akkor az Amazon.com -on nezelodsz
2014. márc. 24. 18:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
Én már 30-40x biztos rendeltem ebayrő, tök megbízható. Ruháknál mondjuk van, hogy gagyibb, mint, ami a képen van, ez sajna benne van a pakliban, de azért én szeretem:)
2014. márc. 24. 21:56
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!