Kezdőoldal » Szépség és divat » Öltözködés » Bunda viselés, vélemények?

Bunda viselés, vélemények?

Figyelt kérdés
Sziasztok!Ti mennyire néznétek le valakit ha meglátjátok, hogy bundát visel?

2014. márc. 23. 13:21
1 2
 11/15 anonim ***** válasza:
42%
Hmm bundát nem kimondottan sznob p csák hordanak inkább öreg nénikék. Nem is mindegyik készül védett állatból. Ráadásul manapság aki bundát hord vagy örökli vagy használtan veszi. Azt meg ne akard megmondani másnak hogy mennyire fázós.
2014. márc. 24. 20:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/15 anonim ***** válasza:
Nem akarom..de nálam fázósabb ember nem kell,elhiheted,mert 30 fokban is tudok fázni,nemhogy mínuszban...tehát én már csak tudom,hogy bunda nélkül sem fagysz meg. Itt meg nem öreg nénikék írogatnak úgy gondolom. És sznob pi.csák is hordják..
2014. márc. 24. 23:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/15 anonim ***** válasza:

Megnéztem ennek a filmnek a bemutatóját, hát már az is borzalmas. Hidd el én is sajnálom az állatokat és ha rajtam múlna biztos nem hagynám, hogy így bánjanak velük.

De még mindíg nem értek egyet azzal, hogy el kell ítélni valakit azért mert bundát visel. Régen is hordták az emberek, most is hordják és aki megteheti az vegyen magának. Itt nem azzal van a gond, hogy valaki húst eszik vagy bundát hord, hanem azzal, ahogyan elkészítik azt. Ebben a filmben sem csak a bunda "készítés"ről van szó, gyilkolják, kínozzák a csirkéket, marhákat is. Ez annyira nem logikus, hogy te megkövezel valakit azért, mert bundát hord, ennyi erővel tényleg én is megkövezlek téged mert húst eszel. Hús nélkül is tud élni az ember(sőt mivel az ember elég szívós állat, így elég sok mindent tud nélkülözni.)

2014. márc. 25. 00:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/15 anonim válasza:
32%
undorító dolog, fentebb említett okok miatt. egyébként meg mi értelme van? nem is néz ki jól, mindenki tök formátlan benne, csak egy nagy szőrös bumszli az egész, teljesen elfedi az alakodat még ha jó is. összesen annyi értelme van, hogy megmutasd a világnak, hogy mennyi pénzed van. (és mennyire kegyetlen vagy.)
2014. márc. 25. 23:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/15 A kérdező kommentje:
Köszönöm az összes választ!
2014. márc. 29. 23:04
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!