Kezdőoldal » Szépség és divat » Öltözködés » Bunda viselés, vélemények?

Bunda viselés, vélemények?

Figyelt kérdés
Sziasztok!Ti mennyire néznétek le valakit ha meglátjátok, hogy bundát visel?

2014. márc. 23. 13:21
1 2
 1/15 anonim ***** válasza:
Nagyon.
2014. márc. 23. 13:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/15 anonim ***** válasza:
Ha azt akarod, hogy vegzáljanak az utcán, akkor hordd csak
2014. márc. 23. 13:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/15 anonim ***** válasza:
45%
Én nem néznék le senkit azért, mert bundát visel. Igényes, elegáns megjelenést kölcsönöz. Ha megteheted viselj bundát!!! Aki meg azt mondja, hogy lenéz, az nem lenéz hanem irigy. :)
2014. márc. 23. 14:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/15 anonim ***** válasza:
A legmelegebb kabát! Mondjuk most pont nem aktuális.
2014. márc. 23. 14:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/15 anonim ***** válasza:
Műszörmét nyugodtan. De ha miattad nyúzták le szerencsétlen nyulak, vagy rókák bundáját, akkor bizony undorítónak tartanálak.
2014. márc. 23. 15:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/15 anonim ***** válasza:
75%
Nem irigy, hanem állatvédő! Tudod milyen körülmények között tartják ezeket az állatokat? És sokszor még élve nyúzzák meg! Arról nem beszélve amikor valaki egy vadállat bundájában tetszeleg, főleg ha az még védett is. Az ilyen embert jól meg kell tépni az utcán, mert egy sz.e.m.ét r.o.had.é.k.
2014. márc. 23. 16:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/15 anonim ***** válasza:
Én is lenéznélek, az állatok miatt..és nem irigységből, sose vágytam bundára, nekem nem tetszik és rosszul is lennék attól, hogy pl több szegény nyuszi az én kabátom miatt halt meg :(
2014. márc. 23. 16:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/15 anonim ***** válasza:
57%
Akkor hitlereket sem kell elitelni mert emberborbol keszitettek lampaernyot igaz?
2014. márc. 24. 06:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/15 anonim ***** válasza:
67%

3. vagyok. Nem igazán értek egyet veletek, mivel a disznókat, szarvasmarhákat, csirkéket is tartják azért, hogy megegyük! őket. Ennyi erővel húst se egyen az ember.

Az oké, hogy védett állat szőrét ne viselje és én is elítélem azokat akik kegyetlenül nyúzzák meg vagy ölik meg az állatokat, de az hogy valakit meg kell tépni az utcán mert bundát visel az azért sok szerintem. Ennyi erővel bárkinek neki lehetne menni, mert éppen aznap rántott húst evett ebédre (és szegény csirkét azért tartották, hogy rántott hús legyen). Én ezt gondolom, de győzzetek meg az ellenkezőjéről

2014. márc. 24. 18:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/15 anonim ***** válasza:
Hús nélkül betegek lennénk,jedves utolsó..(már akinek nem bírja a szervezete a vegaságot). Szőrme nélkül viszont nem halunk meg! Én csak a skandináv országokban,meg a sarkvidéken élőknél nem ítélem el a bundát,ahol -50 fok van, meg még több. Anélkül megfagynának és ők a húsukat is fogyasztják,ez hagyomány és nélkülözhetetlen! De egy átlag eu-s országban nincs olyan hideg,hogy az kelljen..és inkább fázok kicsit, minthogy miattam nyúzzák meg az állatokat. Itt is javasolnám megnézni az Earthlings című filmet a bundát pártoló sznob pi.csáknak. És ha az után is felveszitek,csak gratulálni tudok az EQ-tokhoz!
2014. márc. 24. 20:21
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!