Kezdőoldal » Szépség és divat » Öltözködés » Barna kabátot+ barna cipőt...

Barna kabátot+ barna cipőt fel lehet venni lila táskával? . és a másik:lila garbót fel lehet venni barna cipővel meg farmerrel?

Figyelt kérdés
Köszi a válaszokat és légyszi mind2 kérdésre válaszoljatok!KÖSZI:)
2009. dec. 14. 10:59
 1/5 anonim ***** válasza:
Mindent lehet, de én nem tenném. :) Nem árt, ha a ruhadarabok harmonizálnak egymással, mert így elég ízlésficamos az összhatás.
2009. dec. 14. 11:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
igen. szerintem csinos, bár a barna kabát-lila táskás combo nem jön be, max ha így anyaguk hasonló, meg ilyesmi. de a garbós az aranyos.
2009. dec. 14. 11:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim válasza:

Kedves Kérdező


Kérdésedre válaszolva én a kővetkezőket javasolnám neked.

Barna kabátothoz és cipőhőz zöld,okkersárga,beige,fehért táskát hordanék. A farmerhez majdnem minden cipő elmegy

de lila garbó az nem. az előbb felsorolt szinek közül választanék.

Jó öltözködést, és szép napokat kívánok

Stollvya

2009. dec. 14. 12:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:

HAllgass rám!

Szakmabeli vagyok:)

Az idén abszolute lehet:)


és használd ki! és nyugodtan vedd fel a barna kabátot meg a cipőt a lila táskával!

És a garbót is vedd fel nyugodtan a farival ésa cipővel:)

Max annyi,hogy ha nem érzed jól magad így,akkor a táskára teszel mondjuk egy soksoros gyöngysort,ami mondjuk barna,és ezt ugy ,hogy a fülénél rakod rá,rákötöd nagyon lazán:)

és akkor ott a barna azon is:)

JAh és max annyi még,hogy ha ezek a szinek vannak rajtd ,akkor a sminkedben is köszönjön vissza:D

Remélem segítettem:)

2009. dec. 15. 16:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:
Köszi:)
2009. dec. 15. 18:33

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!