Kezdőoldal » Szépség és divat » Öltözködés » Gáz ha nem hordok divatos...

Gáz ha nem hordok divatos ruhákat? Tovább.

Figyelt kérdés
Szal én sosen voltam az a "divatbzi" (ne vagye senki sértésnek), de soha nem hordtam azért kőkorszaki ruhákat sem. És én valahogy mindig miután épp kimegy valami megszeretem. Pl. most kezdtem el a Converseket hordani épp mikor kimentek...Szal nagyon gáz??
2009. dec. 13. 22:29
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
90%

Ha nem vagy divatbzi akkor minek kérdezed ezt?

Nem tök mindegy hogy kinek gáz meg kinek nem?

2009. dec. 13. 22:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 anonim ***** válasza:
80%
Hát ezt nem nagyon értem...épp most szóltad le a divat b*zikat,közben meg azt kérdezed,hogy mennyire gáz,ha nem öltözködsz divatosan? Hülye kérdés,miért lenne gáz.....
2009. dec. 13. 22:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 anonim ***** válasza:
90%
Én még ma is mindenkin Converse-t látok...
2009. dec. 13. 22:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 anonim ***** válasza:
74%
tényleg furi a kérdés... converse pedig nem mostanába megy ki a divatból!
2009. dec. 13. 23:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 anonim ***** válasza:
66%

hat latszik hogy nmeg nem hallottad ezt a szot!DIVAT!!!

A converse most nagyon divatos!Mindenkinek olyanja van nekem van legalabb 4 szinben!Szoval na...ja es a kerdesed hulye!es amugy is a divattal onmagadat fejezed ki!Szoval keress valami kreativ stilust !es kesz!

2009. dec. 14. 08:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 anonim ***** válasza:
79%

Nem gáz. Hordd azt ami tetszik és JÓL ÁLL!!


A mostani divat nem mindenkinek előnyös amúgy sem, fontosabb, hogy jól nézz ki a kiválasztott holmikban!

2009. dec. 14. 11:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 anonim ***** válasza:
83%
:D Én azt se tudom, mi az a converse, mégis itt vagyok! :D
2009. dec. 14. 12:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 anonim ***** válasza:
100%

Én is szeretek öltözködni, de nem divatos szempontok szerint:

-legyen praktikus

- szeressem a színét

- az előnyös idomaimat emelje ki.


És a converse sajnos most jött divatba, olyanok is hordják, akikhez abszolút nem illik... A converse az alternatív, underground divat szerves rése volt, de mára ennek vége. Belépett a mainstream világába. :(

2009. dec. 14. 19:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 anonim ***** válasza:
0%
12:45 én ezzel nem dicsekednék!
2009. dec. 14. 22:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 anonim ***** válasza:
47%
Az a gáz, hogy ilyet kérdezel. Már akkor volt Converse-em, amikor a kis divatbuzák azt sem tudták, mi az, mostmár engem néznek hülyének, ha felveszem. De igazából nem izgat :D Gyűjtöttem rá jó sokáig, szóval nem fogom a divat miatt nem hordani. Ha valóban nem érdekelne a divat, akkor nem indokoltál volna, hogy Converse-t is csak azóta hordasz, amióta már ők nem hordanak, mert erőltetetten akarsz divat után öltözni. Ez a másik véglet (szerintem).
2009. dec. 15. 11:24
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!