Kezdőoldal » Szépség és divat » Öltözködés » Milyen stílust ajánlotok?

Seres Timon kérdése:

Milyen stílust ajánlotok?

Figyelt kérdés

Jelenleg nincs rendes stílusom és ezen változtatni szeretnék. Rocker és animés vagyok, de a kinézetem nem függ össze az ízlésemmel. Olyanra gondolok ami nem olyan drága, hisz nincs sok pénzem, de mégis talán egyedi legyen. Páva nem akarok lenni, nagyon nem akarok az lenni. Képet linkelek magamról és aki tud segítsen kérem, remélem bírtok ^^

[link]

(Bocsi a rossz képért és hogy éppen hobbitkodok, de mikor ez a kép készült nem volt otthon senki így maradt a tükör :/)



2014. márc. 6. 21:22
 1/6 anonim ***** válasza:
Szerintem hordhatnál inget,felül kigombolva 2 gombbal,meg egy kicsit szűkebb nadrágot,de amúgy álompasi vagy*-* :D
2014. márc. 6. 22:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
Ne stílust akarj követni hanem alakítsd ki a sajátod... Semmi értelme majmolni bármit is. Azt hord ami tetszik. A stílushoz idő kell...
2014. márc. 7. 10:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim válasza:

Légy egyszerű :)

Egyenes szárú farmerek, pólók (pl. zenekaros, egyszínű,vagy bármi ami tetszik), normális, egyszerű pulcsik, sportcipő.

Feszes cuccokat nem ajánlom :)

2014. márc. 7. 15:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 A kérdező kommentje:

Értem köszi mindenkinek és megfogadom a tanácsaitokat. Amúgy nem akarom más stílusát másolni, csak az én ízlésem és öltözködésem is elég kevert és ezért gondoltam, hogy valaki majd tud segíteni, de szerencsére kaptam is :3

Sajnos nem tudom, hogy mennyit költsek magamra, mármint a ruháimra.

(Az első kommentelő válaszát köszönöm, aranyos vagy ^^ )

2014. márc. 7. 16:35
 5/6 anonim ***** válasza:
szia szerintem a legjobb egy szükebb farmer és egy sima szükebb póló lenne. Én magamnak készitek pólót sima pólóra ráfujok valami mintát. Nagyon jól néz ki és egyedi, illik a müvész stilusomhoz.
2014. márc. 7. 20:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 A kérdező kommentje:
Az jó és köszi ^^
2014. márc. 8. 19:40

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!