Kezdőoldal » Szépség és divat » Bőr- és hajápolás » Milyen haj stílust ajánlotok...

Milyen haj stílust ajánlotok hogy megmaradjon a kb. mellig érő hullámos hajam?

Figyelt kérdés
Tudom sajnos h hullámos hajjal nem lehet sok mindent kezdeni, de valami formát szeretnék neki adni, színben is akár, mert már 5 éve barna vagyok, és már uncsi a lófarokban hordott haj :)
2012. márc. 26. 22:15
 1/2 anonim ***** válasza:
Engedd le és tűzd fel középen,vagy tűzd el oldalra,esetleg hordj hajpántot:)Csinálj kontyot...
2012. márc. 26. 23:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:

Hát vágasd le kicsit fokozatosra az alját. Akkor kiengedve is jól fog mutatni.

Emellett laza, oldalt tarkónál összefogott hajakat is csinálhatsz, minkét oldalon jól mutat, néhány szálat, vékonyabb tincset oldalt kiszedsz(besütsz,ha nem elég hullámos) és kész is.

Fel is tupírozhatod hátul, olyan bubisra, és a többit hátul középen erősen összefogod.


Nem tudom milyen a stílusod, de ha színben akarod kicsit feldobni, akkor az ombre haj az most megy.(alul tök szőke, felette meg olyan 10-20 cm átmenet van)

De néhány 2 árnyalattal világosabb tincs elvétve is feldobhatja.


Ha jól áll, akkor csinálhatsz olyan "britney-s" fejtetőn felfogott hajat is, szerintem az tök trendi, jól mutat,laza is... [link]

-na ezt nem hiszem, hogy megnyitja...

ezeket talán: [link]

[link]

2012. márc. 27. 00:52
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!