Kezdőoldal » Szépség és divat » Öltözködés » Térd csizma, márciusban? Nem...

Térd csizma, márciusban? Nem ciki?

Figyelt kérdés
2014. márc. 5. 08:00
 1/5 anonim ***** válasza:
Ha fázol, akkor miért lenne ciki? De azért ne bundás legyen, mert abban megsülsz :)
2014. márc. 5. 08:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:

Több olyan térdcsizmám is van,ami kifejezetten október-november és márciusra való.Béleletlen,szexi,magassarkú,térdig érnek.

Még szerintem senkinek nem az jutott eszébe,hogy nézd már az idiótát,március van

2014. márc. 5. 09:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
Szerintem ne az évszaknak, hanem az időjárásnak megfelelően öltözz! Ebben a napközbeni 10-12 fokban azért el lehet még viselni...
2014. márc. 5. 09:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
Attól függ, ha reggel-este autóval mész a munkahelyedre, és amúgy egész nap odabent vagy, akkor nem egy értelmes ötlet, ha kimondottan mászkálsz egész nap, akkor szerintem semmi gond vele, annyira azért még nincs meleg.
2014. márc. 5. 10:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
Semmi gond vele ha te nem sülsz bele. Nekem nagyon melegem volt ma is egy sima szellős cipőben is, szóval csizmát nem vennék fel. Max ha éjszakára megyek valahova.
2014. márc. 5. 18:20
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!