Kezdőoldal » Szépség és divat » Öltözködés » Szeretem a divatos ruhákat,...

Szeretem a divatos ruhákat, hogy öltöztök 34 éves nőként? Mit nem vesztek fel már?

Figyelt kérdés
Az alakommal nincs gond, de egy két éve látom az öregedés jeleit nyakamon, karomon, de még úgy öltözködnék! :)
2014. márc. 3. 12:00
 1/9 anonim ***** válasza:
100%
Mindent felveszek, ami ízléses. Fiatalabb koromban sem hordtam sortot meg miniszoknyát meg mélyen kivágott ruhát. Ha már 34 évesen ráncosodsz, az elég meredek, igyál sok folyadékot, használj hidratáló krémet és véletlenül se dohányozzál.
2014. márc. 3. 12:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:

Nincs különleges harmincas öltözködésem :)

Talán annyi, hogy régebben gyakran hordtam farmert. Most már ritkán, ha nadrágot húzok, akkor is valami csinosabbat, blúzzal, vagy egy egyszerű felsővel, kardigánnal. Sokat járok egyberészes ruhában. Ha jobb idő van, akkor szeretem a blézereket kabát helyett.

Nyakadra tegyél arckrémet minden este, hogy ne száradjon ki és ne legyen hamar ráncos.

Karra pedig lehet súlyzózni, hogy feszes maradjon a bőr és ne lógjon.

2014. márc. 3. 12:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 A kérdező kommentje:
nem olyan durván ráncosodom, de gy 30-as nő teste, már nem olyan mint a 20-asoké. Tulajdonképp azok a ruhák tetszenek amit a 25 körüliek hordonak, (hordtam én is)de mióta gyermekem van, nem úgy öltözködöm.
2014. márc. 3. 12:15
 4/9 A kérdező kommentje:
Köszönöm a válaszokat, tényleg lehet, hogy a karomra súlyzóznom kéne. Az arckrémekben nem hiszek, reklámfogás szerintem, ráadásul amúgy is zsíros a bőröm.
2014. márc. 3. 12:18
 5/9 anonim ***** válasza:
61%

Én 29 vagyok (leszek 1 hónap múlva) de szerintem pont úgy fogok öltözni mint most...meg ahogy 5 éve :)

22 évesen szültem egy kislányt az alakom elég elfogadható (hastájékon van némi felesleg).

Leggings+ tunika, farmer + felső/ tunika

Körömcipő, bakancs, bizsuk, nagy táska, pilótaszemüveg...

Elég divatos vagyok, ezt tudom magamról, átlagos semmiképpen akkor se ha amit irtam fenn ruhák átlagos szettek, de rajtam valahogy mégsem azok :)

2014. márc. 3. 12:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
Én mar kerulom a minit a sortokat terd alatti szoknyakat hordok mast nem valtoztattam
2014. márc. 3. 13:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
33%

Semmit sem változtattam. A bőröm szebb, mint sok húszévesé (nem szolizok, nem dohányzok, nem sminkelek).

Ja és nemrég kérték a személyimet, amikor a páromnak dohányt vettem :D

Egyébként sosem mások miatt öltöztem, csak amiatt, hogy én hogy éreztem magam az adott ruhában.


Ráadásul jobb az alakom, mint huszonévesen, mert teltebbek az idomaim. Van csípőm, fenekem, mellem.


Egészen nyugodtan öltözz úgy, ahogy kedved van, te is nőiesebb vagy már, mint tíz éve voltál ;)

2014. márc. 3. 15:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:

34 vagyok én nyáron simán hordok minit, az alakom pont olyan hogy szoknyából az áll a legjobban.


Amit _már_ nem veszek fel, az az edzőcipő utcára, hosszú szoknya, bő pulcsik, rövidebb pólók (legalább csípőig érjen).

2014. márc. 3. 16:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
Ha az alakoddal nincs gond nyugodtan hordj bármit.Egy kis ránc az nem számít.
2014. márc. 4. 16:49
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!