Kezdőoldal » Szépség és divat » Öltözködés » Szerintetek milyen ez az Air...

Hamacsim kérdése:

Szerintetek milyen ez az Air max cipő?

Figyelt kérdés
Azt szeretném ha leírnátok róla a véleményetek és , hogy ha playersroom-ból szeretném megrendelni de nem találok méretet az oldalon akkor vajon a boltba megkérhetem őket , hogy esetleg rendeljenek megfelelő méretet? a link: [link]

2014. márc. 2. 23:28
 1/5 anonim ***** válasza:

Tudom, hogy most mindenki ilyet hord, de nekem nem tetszik. Egy sima mezei sportcipő. Futáshoz, edzéshez jó, de rendes hétköznapi öltözethez szerintem hülyén néz ki. Másrészt pedig nem ér annyit, amennyibe kerül..


24N

2014. márc. 2. 23:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
Jol nez ki szerintem, de nekem a Nike Free cipok jobban tetszenek:)
2014. márc. 3. 00:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:

ebben a szìnben nem tetszik.... hyperfuse-ok merészek, de jók....meg a klasszikus infrared/ fehér/fekete, ami jó szerintem

22f

2014. márc. 3. 10:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
Szerintem nem szép, és nem ér 40 ezret! Akkor már egy Nike Dart 10 szebb és a negyedébe kerűl.... Amúgy szerintem ciki az éppen legdivatosabb cipőt hordani.
2014. márc. 4. 18:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim válasza:
szerintem nagyon jól néz ki, egy szóval öltöztet!! ;)
2014. márc. 16. 22:01
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!