Kezdőoldal » Szépség és divat » Öltözködés » 18-20éves fiúk ti mit gondolto...

18-20éves fiúk ti mit gondoltok a divatról és a lányokról?

Figyelt kérdés
Úgy értem, mennyire fontos, hogy egy lány divatos legyen? Jobban bejönnek a divatos lányok? Ha valaki nem annyira divatos, de csinos és szép attól még ugyanolyan esélyekkel indul?
2014. febr. 26. 17:21
 1/3 anonim ***** válasza:

Nekem az olyan lányok tetszenek, akik stílusosak, akiknek saját individuumuk van öltözködés terén (is), azaz nem abból áll a nagy stílusosság, hogy bemegy egy nagy divatáruházba és megvásárol egy komplett összeállítást egy próbababáról. Számomra sokkal előnyösebb, ha csinos és szép (karcsú).

Nem tudom, hogy sikerült-e leírnom értelmesen.

19 éves vagyok.

2014. febr. 26. 17:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
100%

nem kell ész nélkül követni a divatot de ne nagymamás cuccokban járjon. aki meg olyan hű de nagy egyéniség azt sokszor csak magáról hiszi, és egyébként úgy néz ki mint egy bohóc. akinek jó a stílusa, annyira h feltűnjön, az igazából 3 sorba áll be:

vagy iszonyat drága pénzen megveszi a legdrágább D&G stb ruhákat

vagy követi a mai mainstream divatot, és úgy öltözködik mint ezeken a külföldi oldalakon lookbook.nu-n meg ilyen streetfashion oldalakon az emberek. mondjuk nekik is egy része méregdrága ruhákat vesz de valaki H&M-ből ölötzik fel nagyon stílusosan és nőiesen.

vagy pedig valami szubkultúra tagja és az adott szubkultúra mintának megfelelően öltözik, pl goth, deszkás, ők is tudnak stílusosan kinézni.

de olyan nincs, hogy full egyedi valaki, mert ha jól nézne ki máris mások lemásolnák, ha meg nem másolja senki az hiába egyedi csak azt jelenti h röhejes.


a többi lány meg, akinek nincs stílusa, ebből is 2 fajta van.

akik bemennek néha-néha H&M-be C&A-ba vesznek ezt-azt, inkább csak ilyen visszafogott egyszerű pólókat, farmereket, de igazából nem öltözködnek annyira nőiesen meg úgy sehogyse tűnnek ki a tömegből.

és vannak akik meg ész nélkül követik a divatot, meg úgy akarnak kinézni mint egy műbaba (plázacica). és ilyen igénytelen szőrös mamuszokban járnak az utcán, amit 40 ezerért vettek. nyilván azért lett divat mert valakinek volt elfekvőben 1000 mamusza, nagyot akart kaszálni, úgyhogy berakott pár újságba képeket mamuszos sztárokról. de mondjuk az én szememben ugyanilyen pl. férfiaknak a rózsaszín ing, edzőcipő harisnyával, leopárdmintás valamik... ez az "igénytelen divatmajmolás"


tehát a divat az ott van, ilyen iránytűnek, érdemes azért a kikövezett úton menni valamennyire h senki ne nézzen tramplinak, vagy előző századból itt ragadottnak. aki meg trampli az sajnos nem lesz csinos, hiába szép a lány alapból, és mivel az első benyomás a fontos, sokat számíthat.

de ész nélkül követni pont ugyanolyan marhaság mintha egyáltalán nem követnéd.

azt emeld át a divatos dolgokból a saját ruhatáradba ami neked is tetszik, hozzád illik.


20/F

2014. febr. 26. 19:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 A kérdező kommentje:
Köszönöm a válaszokat! :)
2014. febr. 27. 13:56

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!