Kezdőoldal » Szépség és divat » Öltözködés » Körte alakú lányok. Áruljátok...

Körte alakú lányok. Áruljátok el, ti hol vesztek magatoknak nadrágot?

Figyelt kérdés
Combban és fenékben kicsit erősebb vagyok.Ha a combomra jó naci akkor felül 2x beleférek és az övvel is nagyon csúnyán néz ki.Ilyeneket találok csak. Nagyon bosszantó. Tudtok valami ilyesmi boltot ahol "ránk" való nadrágokat csinálnak? :D Előre is köszi.
2009. dec. 11. 18:12
 1/7 anonim ***** válasza:
6%
Ne is mond ,hát még a dinnyéknek milyen nehéz!
2009. dec. 11. 18:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
100%
Ajánlom Neked az ilyen olcsóbb boltokat,például C und A,vagy Jeans Club,jó tudom,nem olyan sok ott a minőségi cucc,de hidd el,ki lehet fogni jókat is!Én például vékonyabb pénztárcájú vagyok,ezért ilyen helyekre járok általában,na meg a New Yorker,azt is szeretem,Mister Lady,Takko,ilyesmik.Egyszer volt úgy,hogy megengedhettem volna magamnak egy Mayo Chix nadrágot.Ugyebár széles a csípőm,nagy a seggem,és vastag a combom,de a derekam vékony.Ne tudd meg,milyen szörnyen állt!Mikor Retro Jeansben akció volt,mondom,oda is benézek,hátha.Elfogadható árban láttam egy gatyát,de úgy elállt derékban,hogy szörnyű!Na,szóval előbb említett helyeken próbálkozhatsz esetleg,ha gondolod.
2009. dec. 11. 19:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
100%
Én azt mondanám vegyél egy varrógépet és többé nem lesz gondod:) Nekem is mindig át kell alakítanom a nadrágokat, sehol nincs olyan ami jó rám.
2009. dec. 11. 19:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
100%

Én Mustangot, Lafumát, Zagorat és GinTonicot hordok, nekik vannak kimondottan női alkatra tervezett modelljeik.

Amúgy szerintem nem körte, hanem homokóra alkat, amire gondolsz. A körte alkat azt feltételezi, az illetőnek se válla, se melle. Az azért elég gáz lenne:)

2009. dec. 11. 20:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 A kérdező kommentje:

Homokóra igen..igazad van, kicsit eltévesztettem.:D

Köszönöm a válaszokat.

2009. dec. 11. 20:12
 6/7 anonim ***** válasza:
én körte alkat vagyok, de new yorkerben sose találok normális gatyát, mert ott nagyon csipők a és térdben kifeszül, deréknál félreáll. orsayben és h&m-ben tudtam eddig jó gatyákat venni, mondjuk az orsayeshez öv kell( mert az picit csúszik), h&m-eshez nem. csak ugye h&m-ben egy gatya 10ezer, én tavaly nyáron kifogtam 5ezerért, nem kopott el és azóta se vettem még olyan jó gatyát:D
2009. dec. 12. 20:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
Én bershkában szoktam, igaz, hogy vagy tízet felpróbálok, de ami méretre jó lesz, az pöpecül is áll, nincsenek ilyen elállósproblémák.
2009. dec. 13. 04:30
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!