Kezdőoldal » Szépség és divat » Öltözködés » Angliából rendeltem (elvileg)...

Angliából rendeltem (elvileg) ott gyártott ruhát ( Karrimor), de akkor miért van ráírva a "Made in China" felirat a címkére?

Figyelt kérdés
Nem eredeti? Jobban megéri inkább Kínában gyártani ugyan azt a minőséget? Vagy mi lehet ennek az oka?

2014. febr. 24. 19:38
 1/9 A kérdező kommentje:
felirat helyett: szöveg
2014. febr. 24. 19:40
 2/9 anonim ***** válasza:
Újat rendeltél,ugye? Szerintem kínában gyártják,de Angliába viszik..:D
2014. febr. 24. 19:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 A kérdező kommentje:
Igen, újat rendeltem. Csak nem értem... ez most olyan, mintha egy magyar terméket Kínában gyártatnánk le... és eladnánk szerte a világban. Csak nekem furcsa?
2014. febr. 24. 19:44
 4/9 anonim ***** válasza:
Tényleg az,de manapság mindent Kínában,Honkongban,Vietnamban,Peruban gyártanak,akkor is ha 20.ezer forint..:D
2014. febr. 24. 19:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 A kérdező kommentje:
Értem, szóval akkor az ilyeneken ne akadjak fenn :D Valahogy mégis jobb lenne látni pl.: a Made in EU feliratot :D
2014. febr. 24. 19:56
 6/9 anonim ***** válasza:
Attól a minőség nem ugyanaz, mint amit a kínai áruházban veszel. A cégek odaviszik az alapanyagot, mert ott nagyon olcsó a munkaerő, ott összevarrják, és mivel a folyamat ott zajlik le, ezért a Made in China. Attól nem fetétlenül ott készült az anyag vagy a cérna amivel megvarrták. Persze van, amikor igen.
2014. febr. 24. 22:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
Pl a nike cipőm is made in china, viszont eredeti. Olcsó a munkaerő aztán azért készítik ott.
2014. febr. 25. 10:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
Angliában élek. Szinte mindenre az van ráírva, hogy made in china, nagyon kevés cuccra van ráírva, hogy made in England, vagy UK. De ha nem China, akkor általában made in europe van ráírva. A minőség meg sajnos már nem ugyanaz. Szoktam márkás cuccokat venni és sajnos már azok sem a régiek, de azért jobbak a gagyiknál.
2014. febr. 25. 14:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 A kérdező kommentje:
Köszönöm a válaszokat :)
2014. febr. 25. 14:46

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!