Kezdőoldal » Szépség és divat » Öltözködés » Beszerezte már valak az...

Beszerezte már valak az újabban menő bőrutánzat leggingset?

Figyelt kérdés
Hogyan viselitek? Tudnátok tanácsot adni, mivel lehet felvenni? Platform cipővel szerintetek hogy néz ki?
2009. dec. 7. 17:21
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
90%
Kurv*s..szerintem. De valakinek jól áll.
2009. dec. 7. 17:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
100%

Nekem műbőr nacim van, nem az a fényes, hanem mattabb fényű, Zara márkájú, alul cipzáros, extra szűk, slicces, gombos, tehát nem legging, de végülis műbőr. Én magassarkúval hordom és (eddig csak 2- szer volt rajtam) fekete felsővel.

Elég feltűnő darab, tehát nem érzem úgy, hogy még feltűnőbbé kéne tenni egy élénk felsővel. Vannak olyan darabjaim, amiket csak feketével hordok, ilyen ez a műbőr naci, a foltosra hypózott csőfarmerem, a nagyon szaggatott.... persze nem tudom Te mit szeretnél, de mivel ez önmagában is elég feltűnő, feketével, sötétlilával, királykékkel nyugodtan viseld :)

2009. dec. 7. 18:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:
100%
Mindenképpen egy egyszerűbb felsővel vedd fel mert a bőr leggings alapból feltűnő és nekem egy kicsit hosszított felsővel tetszik amit feldobhatsz egy szegecses övvel mert az is divat most de anélkül is jól nézhet ki és mindenképpen magassarkúval hord más szerintem nem illik a bőr leggingshez.
2009. dec. 7. 19:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:
100%
OFF: bocsi, de valaki tudna erről egy képet mutatni? (link)
2009. dec. 8. 17:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:
100%
2009. dec. 8. 18:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:
100%

találtam 1-2 képet. nézdd meg őket, hátha segítenek ötletet adni:

[link]

[link]

[link]

[link]

[link]

[link]

[link]

[link]


Remélem volt olyan amiből tudtál tippeket venni. mondjuk nem igazán téli összeállítások. De buliba hátha jó. De kabáttal. :)

2009. dec. 8. 19:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:
78%
Igen tavasz óta hordom, nagyon bejövős, most a férfiaknak divat :)
2014. dec. 24. 13:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:
28%
Férfiaknak sosem volt divat, max azoknak a srácoknak, akik a fenekükben szeretik érezni a f***t....
2014. dec. 25. 21:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:
100%
Még nem divat nálunk, de new yorkba és londonba pár éve igen, nekem ne szokott fas* lenni a seggembe.
2014. dec. 25. 22:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:
100%
Divat a nőknek az is inkább buliba, hétköznapokra annyira a csajoknak sem, pasiknak meg hála égnek egyáltalán nem az. Max rendes nadrág verzióban...
2014. dec. 26. 07:57
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!