Kezdőoldal » Szépség és divat » Öltözködés » Mély ülepű nadrág egyenes...

Mély ülepű nadrág egyenes vékony alkatra? Lánynak.

Figyelt kérdés
Hi! Nincs annyira alakom és széles csípőm, darázsderekam stb... Szóval ilyen 'egyenes' vagyok. És elég vékony, 34-es nadrágot hordok. (Nagyobb méretezésnél 32es) Jólállna a mélyülepű nadrág? És ehhez illik a tornacipő? Vagy ez inkább hiphopos stílus? :)
2009. dec. 6. 22:31
 1/5 anonim ***** válasza:
68%
A mélyseggű gatya SENKIN, ismétlem SENKIN nem áll jól.
2009. dec. 7. 09:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
Szerintem nem lenne rossz, de 1 számmal nagyobb legyen mint a rád való ;)
2009. dec. 7. 17:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:

Ha magas vagy akkor minden jól áll, de csak ha magas vagy.

Nemrég láttam egy 165 cm körüli csajt mélyülepűben, olyan volt, mintha nem lennének lábai, iszonyatosan nézett ki, kiröhögtem, pedig nem vagyok olyan, de nagyon gáz volt...


A mélyülepűből 1 számmal kisebbet vegyél, mert ha lenn van térdig az nem túl csinos, sokkal csinosabb és nőiesebb egy olyan ülepes naci ami csak egy picit lóg.

2009. dec. 7. 18:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
Lehet hogy szerinted jobban néz ki, de menni nem annyira jó benne, sőőt.. ha 1 számmal kisebb lépcsőzni már nem is tudsz x"D
2009. dec. 8. 16:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:
köszi :) mondjuk szerintem nem fogok venni...:P
2009. dec. 10. 19:29

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!