Kezdőoldal » Szépség és divat » Öltözködés » Milyen fürdőgatyát vegyek?

Milyen fürdőgatyát vegyek?

Figyelt kérdés
Eddig ezt a bővebb rövidnadrág fazont hordtam. Most viszont egyre több helyen látom ezt a tapadós combközépig érő boxer fazont. Nagyon tetszik, szerintem kényelmes is lehet, de nem tudom nem néznék-e ki benne nagyon hülyén... 30 éves vagyok és van egy kis pocakom is. Szerintetek?
2014. febr. 2. 13:34
 1/3 anonim ***** válasza:

Most őszintén, megvennél ilyesmit úgy, hogy nem próbálod fel? Elmész az üzletbe, felveszed, belenézel a tükörbe, azt' eldöntöd, tetszik-e, amit látsz.

(Magánvéleményem, hogy a bő rövidnadrág nem férfias. Legtöbbször tizenéves kölykökön látok ilyesmit, én nem szeretem.)

2014. febr. 2. 13:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:

En fecske fazonba nyomom,mivel ha napozik az ember es le akar barnulni,akkor nem takargatom magamat,ill.ha elazok a rovidgatyaba kenyelmetlen a mozgas benne!

Amugy ez is az istenverte jenkiktol jott ide mint minden szar!

2014. febr. 2. 16:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 A kérdező kommentje:

Én a fecskében nagyon hülyén érezném magam. Még alsógatyában sem hordok olyat.

De a rövidgatyásból sem azt a térdig érőt hordtam, hanem ténylég rövidet. Pont azért hogy a lábam is barnulhasson.

2014. febr. 3. 08:52

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!