Kezdőoldal » Szépség és divat » Öltözködés » Milyen sportmelltartót? Honnét?

Milyen sportmelltartót? Honnét?

Figyelt kérdés

Tönkrement az előző sportmelltartóm, de ilyet már nem kapni :(. Néztem üzletekben, de ami jó lenne mellben, az nem tart eléggé mell alatt (ilyenem van most, de nem érzem biztosnak és nem tart eléggé, ami futásnál elég fontos lenne), ami pedig mell alatt jó, abban nem kapok levegőt, mert annyira összenyomja a melleimet. Honnét tudnék beszerezni, vagy mit csináljak velük? A mellméretem 70 D.

köszi



2014. jan. 30. 20:58
 1/4 anonim ***** válasza:
100%
jujj :D jó nagy melled van :D amúgy csak úgy tudsz találni, hogy nézelődsz jobban :D de majd egyszer tuti ráakadsz egyre mikor nem számítasz rá :D mindig igy szokott lenni :D
2014. jan. 30. 21:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
50%

Nekem 75 F van, én azt szoktam, hogy kettőt veszek fel, egy nagyobbat alulra, rá egy kisebbet (14es és 16os). Így nem buggyan ki, és le is van szorítva.

Nem Mo. élek, én a Pennysben szoktam sportmelltartót venni. Otthon talán Decathlonban lesz?

2014. jan. 30. 21:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
Marks&Spencert próbáld meg, ott van ilyen méret.
2014. jan. 30. 21:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:
köszönöm!!! mert már teljesen kivagyok, hiányzik a mozgás :( ha nem találok, akkor az egyik válaszoló tippjét kipróbálom, a kettőt egymásra
2014. jan. 31. 18:36

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!