Kezdőoldal » Szépség és divat » Öltözködés » Jelmezemhez ruha ötletek?

Jelmezemhez ruha ötletek?

Figyelt kérdés

Ilyen "parababás" jelmezt akarok. Feltupírozott haj, nyakam úgy lesz sminkelve mint ha elvágták volna, plusz művér meg arcra is sebek, vér... Meg lesz egy maci a kezembe, mint a filmekben.

Fehér ruhát gondoltam, és hogy kicsit összevérezni, de nem tudom milyen ruhát...

Hálóingszerű vagy külön felső-szoknya? Segítsetek kérlek, esetleg ha van még ötletetek, szívesen fogadom :)



2014. jan. 28. 17:56
 1/4 anonim ***** válasza:
hálóingaszerű ijesztőbb szerintem
2014. jan. 28. 18:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
100%
A hálóingszerű is király, de ha van lehetőséged rá, ütősebb, ha valami hófehér, csilivili balett, vagy koszorúslány-ruhát feszel föl... az olyan szép kontrasztban áll a mocskos vérrel :D
2014. jan. 28. 18:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
lehetne a ruha piszkos is,sáros poros:D szakadt
2014. jan. 28. 20:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:
az úgy már nem jó :) (3.) nem akarom elvenni a sminkről, vérről a hangsúlyt meg az már túl sok lenne:)
2014. jan. 28. 20:53

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!