Kezdőoldal » Szépség és divat » Öltözködés » NAGYON FONTOS! Mit csináljak,...

NAGYON FONTOS! Mit csináljak, ha kopog a csizmám sarka?

Figyelt kérdés
Alacsony sarkú, de mégis kopog, engem pedig idegesít. Tudom, most jön az, hogy a cipész kicseréli a műanyag sarkát gumira. Ez ma meg is történt, viszont még mindig kopog. Azt mondta, hogy mindenképp kopogni fog, hiszen üreges a sarok belső része. Máshol olvastam, hogy így már nem kopog, nekem viszont mégis :( Sajnos csak egy másik csizmám van ezen kívül, ami most szintén cipésznél van, úgyhogy tanácstalan vagyok, csizmát meg hordanom kell, de így úgy érzem, hogy mindenki engem figyel. Kérlek segítsetek mit tehetnék, hogy ne kopogjon. Ha ráragasztok pl egy vékony ruha anyagot, az sem segít?

2014. jan. 27. 19:17
 1/2 anonim ***** válasza:
Ha a gumi nem segített, akkor szerinted a vékony ruha anyag majd fog? :-)) És természetesen senki nem néz téged azért, h kopog a csizmád sarka, majdnem minden nőé kopog, de még férfiaké is. Ha néznek, az más miatt van.
2014. jan. 27. 19:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 A kérdező kommentje:

Viszont a következő történt: a cipész levette a sarok műanyag részét és azt cserélte le gumira. Nem lehetséges esetleg az a megoldás, hogy erre a gumira ragasszon még egy kis gumi darabot, hogy csak az érje a földet?

Egyébként direkt figyeltem, és csak az enyém kopogott a környezetemben :/ És nem tudom, engem pl másnál is zavar a cipőkopogás, így simán nézhettek emiatt. (máskor nem szoktak, és nem, nincs üldözési mániám)

2014. jan. 27. 19:29

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!