Kezdőoldal » Szépség és divat » Öltözködés » Lányok! Egy pasin milyen...

Lányok! Egy pasin milyen öltözködési stílust tartotok vonzónak? Leginkább 16-24 éves korúak válaszára vagyok kíváncsi.

Figyelt kérdés
16 éves fiú vagyok, de nem igazán van rendes öltözködési stílusom. Ezen szeretnék változtatni, de elég tanácstalan vagyok, hogy mi állna jól. Ebben kérnék segítséget. Megköszönném nagyon a normális, hasznos válaszokat.

2014. jan. 23. 04:26
 1/6 anonim ***** válasza:
90%
15 éves lány vagyok sok fiú a környezetembe swag de olyanok is akinek k*rvára nem àll jól...szerintem egy egyszerű farmer ( nem cső) egy mintás poló vagy feliratos ( de legalàbb tudd mit jelent a felirat...) meg egyszinű pulcsi:)
2014. jan. 23. 06:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
59%

Én imádom az öltönyös/inges pasikat, akár elegáns öltözetként, akár lazább stílusú :D inkább csatolok pár képet :D

[link]

[link]

[link]

[link]

[link]


24N

2014. jan. 23. 09:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
52%
csőnadrágos fiúkat szeretem
2014. jan. 23. 14:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
63%

A H&M, Zara, Reserved, stílus jó :) Könnyedén elegánsat szeretem.


[link]


[link]


[link]


Legeslegjobban a farmer zakó kombó jön be :D

2014. jan. 23. 17:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 A kérdező kommentje:

1: Igen, sajnos az én környezetemben is elég sok ilyen van... Személy szerint nekem annyira nem tetszik ez a nagyon "swages" stílus, inkább az egyszerűbbek tetszenek. Pl. amit te írtál :)


2: Első gondolatom nekem is valami hasonló volt, de őszintén szólva amit te küldtél az sokkal jobb mint amit képzeltem :D Így lazább stílusban igazán jól néz ki, magamon is el tudnám képzelni :D


Köszönöm mindenkinek a válaszokat, nagyon sokat segítettetek nekem! :D

2014. jan. 24. 03:58
 6/6 anonim ***** válasza:
2014. jan. 24. 20:07
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!