Kezdőoldal » Szépség és divat » Öltözködés » Mi a neve annak a cipőfajtának...

Mi a neve annak a cipőfajtának, aminek a nyelvét fűző helyett kör (henger) alakú damilos tekerővel lehetett a lábra szorítani?

Figyelt kérdés
Ez már kiment a divatból? Nem vált be? (Ezért) nem lehet kapni mostanában? Régen volt 1 ilyen csukám...
2009. dec. 3. 10:58
 1/5 anonim ***** válasza:
küldjél már egy képet, nem értem miről beszélsz, soha nem is hallottam ilyenről, de nagyon kíváncsi vagyok! :D
2009. dec. 3. 12:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:
Az a baj, hogy már nincs ilyen cipőm. 5-6 éve volt 1 pár, de tönkrement és kidobtam. Akkoriban láttam más embereken is ilyet, igaz, nem túl sűrűn. Sportcipő fazon volt. Amúgy nem volt különösebben drágább, mint egy normál, fűzős cipő. Mostanában már nem láttam ilyet a boltokban. Rákeresni a neten meg pont azért nem tudok, mert nem ismerem a cipő típus pontos nevét.
2009. dec. 3. 12:16
 3/5 anonim ***** válasza:
Próbáld valahogy lerajzolni, hátha úgy birunk segíteni! Nem olyan profi rajzra gondolok, csak egy egyszerű rajzra.
2009. dec. 3. 18:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim válasza:
puma cipö...az osztálytársamnak volt..nagyon menö voltrégen:)
2009. dec. 7. 10:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:

Azt hiszem, megvan, amit kerestem! Puma Disc a márkaneve!

Itt lehet megnézni egy fotót róla: [link]

De ha valaki tud arról esetleg, hogy valami magyar megnevezése is van ennek, annak az infónak továbbra is örülnék! Damilos és tekerős cipőként kerestem rá, de nem volt találat.

2009. dec. 7. 19:44

További kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!