Kezdőoldal » Szépség és divat » Öltözködés » Hogy nézzek ki? Segítség!

Hogy nézzek ki? Segítség!

Figyelt kérdés
15 éves lány vagyok. Szeretnék úgy kinézni mint egy gyönyörű néger csaj! Imádom a négereket, szerintem nagyon szépek, és szeretném azt a stílust felvenni. Göndör és hullámos között van a hajam, és most növesztem oldalt a fél fejem fel volt nyírva. Már a fülcimpámig ér. Abban kérek tanácsot, hogy öltözködjek, és milyen legyen a hajam, illetve milyenre festessem, hogy hordjam? Jelenleg a kulcscsontomig ér. Aki tudna részletesen segíteni írjon privátban!:)) Eléggé, őrült családom van ezen a téren nincs olyan akinek nincs tetoválása, motor őrület van. Szóval nagyon nem akarok hétköznapi lenni :))

2014. jan. 11. 18:59
 1/5 anonim ***** válasza:
Csak légy lazán csinos. A hajadat mélybarnára vagy feketére kéne festetned. Hordd lengedve vagy fejtetőre kötve szorosan. Mivel még rövid csak engedd le.
2014. jan. 11. 19:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
fuuhh, annyi ötletem lenne:D:D ehetne hogy az egyik oldalon lenyírni a hajad rövidre, a másik oldalon pedig meghanyi kb állig! és fekete legyen a rövid részen ,és a hosszún amit begöndőrítenél ,de akár egyenesre is meghagyhatnád az pedig vörös 4 picit Rihannás stílusra gondolok:D
2014. jan. 11. 19:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
bocsi lehetne*
2014. jan. 11. 19:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:
Már megéltem aztis! volt olyan hajam :DD Növesztem :) Ha tele vagy ötletekkel írj!:DD
2014. jan. 11. 19:33
 5/5 anonim válasza:
100%

A négerek is különböznek, ahogy a stílusuk is.

Képzelj el, egy néger csajt, aki úgy akar kinézni, mint egy gyönyörű fehér csaj. Mit válaszolnál neki, hogy öltözzön?

2014. jan. 11. 19:42
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!