Kezdőoldal » Szépség és divat » Öltözködés » Ilyen öltözet közönséges...

Ilyen öltözet közönséges lenne az iskolába?

Figyelt kérdés

Van egy barátnőm, aki így, télen, a hidegben is testszínű harisnyába jár iskolába(azt mondja nem fázik).

Egy ideig furcsálltam, de nagyon megtetszett. Közönséges lenne, ha egy testszínű harisnyába, bokacsizmába, meg szoknyába mennék iskolába?(a felső az hosszúujjú lenne) Ez közönséges???? Azt tudom, hogy eléggé furcsállnák az emberek, ezért is kérdezem. (A barátnőmnek beszóltak, hogy nem fagy be a .....? ) És én félek az ilyen megjegyzésektől.


2014. jan. 9. 20:49
 1/6 sajtosmákosbabkonzer válasza:
ha neked tetszik, csináld nyugodtan a többiek véleményére pedig ne adj :)
2014. jan. 9. 20:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
közönségesnek nem közönséges, de az iskolában ennyire elég felöltözni,úgy hogy ne fázzál meg?
2014. jan. 9. 21:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
Ha nem túl rövid a szoknya, akkor nem közönséges, bár én megfagynék mire elérek az iskoláig. Van hogy sínadrágban megyek :).
2014. jan. 9. 22:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
Szerintem húzz vastagabb harisnyát. Mégiscsak tél van.
2014. jan. 9. 22:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:

Nagyon csinos és nőies lenne. Dicséretes dolog, hogy próbálsz egyedi lenni. :)

Viszont szerintem egy 100 den-es fekete harisnyával is nagyon csinos egy szoknya ilyenkor télen. Ráadásul így nem is fáznál + mások sem szólhatnak miatta, elvégre így sokkal téliesebb az összeállítás, de mégis ugyanolyan csini és csajos. :)

Ilyen harisnyára gondoltam: [link]


Remélem segíthettem! :)

Amúgy, aki ilyen miatt megjegyzést tesz, az csak irigykedik, nem kell az ilyennel foglalkozni.

22/f

2014. jan. 9. 23:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:

Ha nylon harisnyára gondolsz, az hideg lesz, azt ne vedd fel. Ha vastag anyagú harisnya, akkor jó. Bár valami sötétebben szerintem jobb lenne. A szoknya meg télies legyen, ne egy kis nyári szoknyácska.

Így nem közönséges, nem is megbotránkoztató. Nylon harisnyával viszont nem csodálnám ha kinéznének.

2014. jan. 10. 10:19
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!