Kezdőoldal » Szépség és divat » Öltözködés » Vaterán láttam pár nagyon...

Vaterán láttam pár nagyon szép cipőt, megtetszett és elég jó árban van. Megéri? Véleményeket várok?

Figyelt kérdés

Két szép cipőt láttam és megtetszett, jó állapotban van.

Ti mit gondoltok?

Megéri?

[link]



2014. jan. 9. 18:12
 1/4 anonim ***** válasza:
Én cipőt nagyon ritkán merek venni vaterán, félek hogy nem lesz jó. Árban együtt a kettő nem tűnik rossznak, bár nekem egyik se jön be :) de ez ízlés kérdése.
2014. jan. 9. 20:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
Árban megéri, mondjuk nekem sem tetszik egyik sem. Én max úgy vennék cipőt vateráról, ha lenne módom felpróbálni.
2014. jan. 10. 02:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 A kérdező kommentje:

nekem tetszik mind a két cipő a virágos, főleg nyáron nagyon mutatós lenne, főleg a két virágos szoknyámhoz illene, a barna szín meg most alapból nagy divat(van egy csomó ilyen színű ruhám) úgyhogy szinte mindenhez menne...

azért köszönöm a véleményeket :)

2014. jan. 10. 17:22
 4/4 anonim ***** válasza:

Én nem venném meg. Ennyi pénzért ugyanilyen cipőket kaphatsz újonnan, ha lemész a Nyugati aluljáróba tucatjával.

Egyébként a virágost virágossal felejtsd el, hacsak nem teljesen ugyanolyan a szoknyán és a cipőn lévő virágminta, amit kétlek.

2014. jan. 10. 22:19
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!