Kezdőoldal » Szépség és divat » Öltözködés » A fűző tényleg tönkre teszi a...

A fűző tényleg tönkre teszi a hasizmot? (egy műsorban hallottam olyanoktól, akik napi 23 órán át hordják) Illetve, milyen mellékhatásai lehetnek?

Figyelt kérdés
Szeretnék fűzőt hordani, beújítani egy párat, mert nagyon tetszenek és bár nem egész nap hordanám őket, nem is minden nap, mert nagyon keményen dolgoztam rajta, hogy leadjam a fölöslegem, de ennyitől sem szeretném, hogy a hasizmaim elernyedjenek, vagy valami egyéb kárt okozzon bennem..

2013. dec. 30. 14:01
 1/4 anonim ***** válasza:
77%
Én nem hallottam róla, hogy tönkretennék a hasizmot. Az biztos, hogy a szervek összenyomódnak, elcsúsznak, és a tüdő különösen roncsolódik. De ezek persze extrém esetek, ha te nem hordanád ennyit, valószínűleg semmi bajod nem lenne. 15/L (Én is egy tévés műsorból tudom mindezt.)
2013. dec. 30. 14:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
100%
ha napi max pár órát hordod és nem is minden nap, akkor nem teszi tönkre. ha gyakran hordanád akkor tenne maradandó változtatásokat, pl karcsúbb derekad lenne, mert összeszorítaná a bordáid, aminek következtében a szerveid roncsolódnának/elmotdulnának/megnyúlnának.és főleg ha néha végzel majd hasizomgyakorlatokat, akkor biztosan nem kell majd aggódnod amiatt.
2013. dec. 30. 14:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 A kérdező kommentje:
Igen, napi rendszerességgel hasizmozok/tornázok. Értem, szóval ahogy terveztem, ha nem napi szinten hordanám, akkor nem lenne semmi gond, most jól esett a megerősítés.. Csak mert bármilyen jól is néz ki, nem akarok belső szervi elváltozást. :/ Köszönöm szépen mindkettőtöknek!
2013. dec. 30. 14:30
 4/4 anonim válasza:
Alkalmi használat mellett a belső szervi "elváltozás" sehol sincs a terhesség alattihoz képest. Nem szabad addig húzni, hogy fájjon, és akkor nem lesz baj.
2014. jan. 10. 15:47
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!