Kezdőoldal » Szépség és divat » Öltözködés » Szivacsos, merevítős vagy...

Szivacsos, merevítős vagy sima melltartó? Ki melyiket hordja? Miért?

Figyelt kérdés
2009. nov. 25. 16:42
1 2
 1/17 anonim ***** válasza:
100%
szivacsos, néha meg push up, természetesen azért mert kicsik a melleim, pedig már nem vagyok tizenéves...
2009. nov. 25. 16:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/17 anonim ***** válasza:
62%
Én nem hordok melltartót csak olyan pici topot ami leszorítja a melleimet. Azért mert szeretek lapos lenni.
2009. nov. 25. 16:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/17 anonim ***** válasza:
100%

Tyű 19 éves vagyok, és nem tudom mi a különbség a szivacsos és push up-os melltartó között. Valaki felvilágosít?

Szóval én vagy szivacsosat, vagy push up-osat hordok, mert C-D-s a mellem, és a sima melltartóban nem érzem, hogy a "helyén lennének". Lehet, hogy ez komplexus, de ez van.

2009. nov. 25. 16:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/17 anonim ***** válasza:
100%

a szivacsos nemnyomja fel úgy a melleidet, mint egy push-up. a push-up-os melltartók pántja leginkább a kosár szélén kezdődik, a hónalj környékén. vagy, a kosárban bent, van egy plusz szivacs két oldalt szélen, hogy a melleidet befele-felfele nyomja.

nekem egy push-up-om van (szélsőpántos), és 5 szivacsos melltartóm. de nyáron nemhordok melltartót, csak top-ot.

2009. nov. 25. 17:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/17 A kérdező kommentje:

16:50 nem értelek. Leszorítja=><=nem szeretsz lapos lenni. Ez nem mond ellent?

B-s, C-s mell szerintem nem kicsi :) A szivacs nem csinál neki egyen-formát?

2009. nov. 25. 17:09
 6/17 anonim ***** válasza:
100%

Köszönöm szépen, már értem! :)

Akkor én sima szivacsosat hordok.

2009. nov. 25. 17:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/17 anonim ***** válasza:
100%

"Azért mert szeretek lapos lenni." Nincs ott, hogy nem szeret, azt írta, hogy szeret:)

Tőlem kérdezted a szivacsosat? Ha igen, akkor igen, tudom, hogy nem kicsi, és pont az a baj, hogy nem érzem formásnak, és feszesnek, ezért szeretem a szivacsosat, mert az jól megtartja és szép formája lesz tőle.

2009. nov. 25. 17:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/17 anonim ***** válasza:
100%
16.50-es aztírta, hogy SZERET lapos lenni. nemazt hogy NEMSZERET :D
2009. nov. 25. 17:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/17 A kérdező kommentje:
Hupsz, tényleg. Értem, bocsi..
2009. nov. 25. 17:20
 10/17 anonim ***** válasza:
100%
szivacsosat, vagy sport melltartót utóbbit edzéseken meccseken, sportoláskor szigorúan, de végülis állandóan sportolok :D
2009. nov. 25. 17:42
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!