Kezdőoldal » Szépség és divat » Öltözködés » Cipzár helyett ruhagumi? Van...

Cipzár helyett ruhagumi? Van egy alkalmi egyberuhám, de mellrészen szűk lett. Lehet helyette varrni bele gumit?

Figyelt kérdés
Szóval, kinőttem sajnos/nem sajnos, el szeretném vinni varrónőhöz.. Szerintetek kinevet rögtön, vagy bele lehet varrni a cipzár helyeett azt a gumit, hogy nyúljon egy kicsit?! Válaszotokat nagyon szépen MEGköszönöm! :D

2013. dec. 18. 10:18
 1/3 anonim ***** válasza:
100%
Én inkább fűzőt varratnék bele.
2013. dec. 19. 07:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:
Köszönöm a választ! :) Azt hogy csinálnád?? Sürget az idő, itt a Szilveszter, és fogalmam sincs, hogy mihez kezdjek. Mit kell ahhoz vennem?
2013. dec. 20. 10:11
 3/3 anonim ***** válasza:
100%
Hát nem tudom, nem vagyok varrónő, de egy igazi biztos, hogy jobban tudja. Én úgy csinálnám laikusként, hogy kibontanám a zipzárt, két oldalt csinálnék valahogy lyukakat, vagy vennék ilyen rávarrható karikákat, vagy nem tudom, hogy mi a neve és belefűzném a zsinórt. Bár így lehet, hogy a háta kicsit nyitott lenne, ha amúgy szűk a ruha. Ja, mondjuk azt nem tudom, hogy oldalt vagy hátul zipzáros-e a ruhád. Ha oldalt, akkor ez a fűzős dolog nem jó.
2013. dec. 20. 16:20
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!