Kezdőoldal » Szépség és divat » Öltözködés » Szerintetek milyen ez a...

Szerintetek milyen ez a kabat? Hordhatom most?

Figyelt kérdés

Annyira tetszett hogy muszaly voltam

Megvenni nem valami vastag de annyira szeretnem hordani ti mit gondoltok hordhatom igy most telen? Nemtudom vegulis milyen most vettem tegnap nezzetek meg pls [link]



2013. dec. 18. 02:27
1 2
 1/11 anonim válasza:

Nekem is tetszik:)

Nem tudom hogy alá lehet-e öltözni, mert ha igen akkor hordhatod nyugodtan!!

2013. dec. 18. 07:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:

muszáj*

Amugy meg nekem nem tetszik de ha neked igen akkor viseld, mert az a fontos, hogy neked tettszen. Ha alá tudsz öltözni akkor hordhatod, de amúgy szerintem vékony így télre.

2013. dec. 18. 08:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:
Ez nem kabát. Ez egy dzseki, én csak akkor hordanám, ha kocsival megyek valahová, szerintem nem elég meleg.
2013. dec. 18. 08:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:
Szerintem ebben nagyon fogsz fázni, ha alá is lehetne rendesen öltözni, akkor is rövid. Ez inkább őszi/tavaszi időszakra való.
2013. dec. 18. 08:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:
Ez baromi jól néz ki! :D De sajnos nem téli kabát. Tavasszal jó lesz. Megkérdezhetem mennyiért vesztegetik?
2013. dec. 18. 08:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:
hol vetted, h&m?
2013. dec. 18. 13:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:

ráközelítettem a címkére, nem onnan.

hanem?

2013. dec. 18. 13:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:
Nekemnem tetszik, de ez tényleg vékony. Átmeneti kabátnak ősszel tök jó, most kevés.
2013. dec. 18. 15:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:
Hasonlót vettem a New Yorkerben, bár az belül bundás volt, de visszavittem és kicseréltettem egy parkára, mert lefagyott benne a fenekem.
2013. dec. 18. 17:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 A kérdező kommentje:

Altalaban kocsival jarok tehat ugy gondoltam hogy ala oltozok es amig kiszallok csak nem fagyok meg van melegebb kabatom is de annyira tetszett es osszel nem lattam

Ilyet.ugyhogy azert volt "muszaly" megvennem :) amugy amerikaban elek es itt vettem otthon nem tudom hol talaltok ilyesmit de esetleg ha elmentitek a kepet es korbe kerdezgettek akkor hatha jutottok valamire amugy a bolt neve:american eagle Az ara olyan 24 ezer korul volt de akciosan vettem :) es koszi a valaszokat

2013. dec. 18. 18:21
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!