Kezdőoldal » Szépség és divat » Öltözködés » Melyik kabát néz ki jobban?

Melyik kabát néz ki jobban?

Figyelt kérdés

[link] vagy

[link]

és miért? előre is köszönöm a válaszokat:)



#jobb #kabát #téli #melrose #laura scott
2013. dec. 11. 13:35
 1/9 anonim ***** válasza:
100%
Nekem igazából egyik sem stílusom, én inkább sima, fekete szövetkabátokat hordok, nekem az első túl plázacicás a minta miatt, a második pedig egyszerűen nem az én öltözködésembe illő darab. Mindenesetre az árát egyik sem éri meg.
2013. dec. 11. 13:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
100%

Ha télre kell, a másodikat rövidnek találom. Én fázós vagyok :)

Az elsőnek kicsit fura a derékrészre, de egyébként az jobban tetszik.

Tényleg nagyon drágák. Ennyi pénzért már majdnem két kabátot vehetsz, egy melegebb sportosabb kabátot és egy csinibb szövetkabátot. Érdemes inkább üzletekben körülnézni, szerintem biztosan találnál olyat, ami ezeknél jobban néz ki és praktikusabb is.

2013. dec. 11. 13:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
100%
Nekem a második tetszik jobban, valahogy jobban kiemeli az alakot, az első olyan mintha egy zsák lenne aminek a mell alatt része össze van húzva, nem derékban... Második, kár hogy csak keki színben van
2013. dec. 11. 13:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
3. vagyok, ja a laura scott jó márka már én is vettem az Ottónál olyan cuccokat, bírják:)
2013. dec. 11. 13:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 A kérdező kommentje:
Köszönöm a válaszokat:) nekem is a második jobban tetszik valamivel:)
2013. dec. 11. 14:26
 6/9 anonim ***** válasza:
A második, de nagyon drága
2013. dec. 11. 14:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
mindkettő jó:) nekem olyasmi van mint az első, csak a belseje nem ilyen mintás hanem csak sima fekete. a második is nagyon jó. nem tudok dönteni. de mondjuk a fekete több mindenhez megy:)
2013. dec. 11. 17:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 A kérdező kommentje:
köszönöm:) az elsőt is kekiben néztem, csak nem úgy linkelte be nemtudom miért:/
2013. dec. 11. 19:37
 9/9 anonim ***** válasza:
2.:) ilyesmi van nekem is, csak a tallyban vettük és feleannyiba került:D
2013. dec. 12. 12:26
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!