Kezdőoldal » Szépség és divat » Öltözködés » Szerintetek melyik illik...

Szerintetek melyik illik jobban egy szilveszteri buliba?

Figyelt kérdés

Szilveszterkor lesz egy kb. 50 fős társaság akik kibéreltek egy helyet és ott lesz egy buli megtartva.

Kérdésem hogy ruhába illik ilyenkor menni vagy ha felveszek egy rövid, esetleg egy hosszú nadrágot magassarkúval és fényes toppal az jobb?

Ti mibe voltatok tavaly és mibe lesztek idén? :D

Kaptatok bókokat?

Köszi :)



2013. dec. 17. 15:32
 1/4 anonim ***** válasza:
100%
Ez sokmindentől függ, buli jellegétől, korodtól, testalkatodtól... általában egy csinos ruhával nem lehet melléfogni, decemberben a rövidnadrág fura.
2013. dec. 17. 21:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 ívy1 ***** válasza:
Írj valami konkrétat,milyen alkatod van,van-e elképzelésed,milyen stílust szeretsz?
2013. dec. 17. 21:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 A kérdező kommentje:

Hát ez egy házibuli jellegű buli lesz.

Dekoratív testalkatom van,elég nagyok a melleim,a hasam lapos,a fenekem is kerek.

Inkább az ilyen glam-rock stílust kedvelem,fekete-ezüst,csillogó,tűsarkúak stb.

2013. dec. 18. 08:47
 4/4 ívy1 ***** válasza:
Én tavaly egy fényes cicanadrágban voltam hozzá illő felsővel,szerintem ez neked is jól állna,és hozzá magassarkú.
2013. dec. 18. 21:45
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!