Kezdőoldal » Szépség és divat » Öltözködés » Ehez a kabáthoz segitenétek...

Ehez a kabáthoz segitenétek milyen sapi és szin álna jol? linkeltem képeket h mire gondolok

Figyelt kérdés

[link]


és most ami divat bugyos sapka

[link] ilyesmi csak nem ilyen:D még bugyosab kicsit és a végén van egy pompom az nekem nem teccik rajta és sötét lillába vagy feketében vennék szerintetek gáz lenne? (és enyhe barna vagyok és kék szemü világosab barna haj) vagy ilyesmit ezt képzeljétek el szép vajszin van benne és lilla és kockás:D hát csak a formája ilyesmi


[link]


2009. nov. 23. 22:47
 1/4 A kérdező kommentje:
és szerintetek gáz az a sapka (az elsö)? meg felprobáltam és a tesom azt mondta h furán ál meg nevetet is de mindegyiknél majdnem aztán azt mondta lehet azér mer nem szokta még meg rajtam de neki nem tetszik az egész sapka nekem meg tetszik de magamon nem annyira de végölis nem gáz meg a másik sapim se tetszet most meg már tök megszokot...döntés képtelen lettemmmm
2009. nov. 23. 22:49
 2/4 anonim ***** válasza:

uuu ezt a kabátot keresem már egy ideje!honnan vetted?

amugy öszinte leszek nekem az elsö sapi nem tetszik.a másik se annyira...

2009. nov. 23. 23:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
Szerintem mindegyik sapka jól néz ki, de az a lényeg, hogy szerinted jól áll-e magadon. A feketéhez meg nagyon sok szín illik. Azt is csak az dönti el, hogy felhúzod hozzá, és megnézed, hogy jó-e.
2009. nov. 23. 23:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:

köszi

A kabátomat én a piacon vettem(szerintem más piacokon is lehet venni) 5900ft volt

2009. nov. 25. 21:18

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!