Kezdőoldal » Szépség és divat » Öltözködés » Mit kell arra reagálni ha le...

Mit kell arra reagálni ha le hipster-eznek?

Figyelt kérdés

2013. dec. 4. 06:56
 1/4 anonim ***** válasza:
Semmit, úgyse tudod megváltoztatni a véleményüket és a vitával is csak lehetőséget adsz a további piszkálódásra.
2013. dec. 4. 07:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
Nem tudom elképzelni, hogy rám ezt mondanák, de ha megtörténne, akkor nem kifejezetten szólnék vissza durván, elvégre szerencsétlen annyira unatkozik, hogy más stílusát kell cikiznie... Max megmondanám neki, hogy akkor örüljön, hogy ő ennyire birzasztó eredeti, és szálljon le rólam, mert én döntöm el, mit veszek fel.
2013. dec. 4. 13:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 A kérdező kommentje:
Az a szép,hogy nem vagyok hipster.
2013. dec. 23. 14:27
 4/4 anonim ***** válasza:
Senki se mondja azt magáról, csak aki nem tudja, hogy ezt manapság sértésnek használják. De nyilván nem vagy az, nem is értem, mi alapján hipstereznek le valakit. Bírom a baglyos nyakláncokat, mert aranyosak. Nofene.
2013. dec. 23. 14:39
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!