Kezdőoldal » Szépség és divat » Öltözködés » Szerintetek mondhatom magam...

Fannipani kérdése:

Szerintetek mondhatom magam rockernek? (többi lent)

Figyelt kérdés

A kedvenc bandáim: Fall Out Boy, Three Days Grace, Papa Roach, Rise Against, Korn, Nirvana, és néha hallgatok Green Day-t, Nickelback-et és Linkin Parkot. A ruháim többsége fekete, fehér és piros/bordó. Mondták már nekem, hogy: ,,te olyan vicces vagy!". Szinte mindig zenét hallgatok/gitározok. Szoktam csúnyán beszélni, de próbálok róla leszokni. A mindenem a zene. Elmaradhatatlan ruhadarabom a fekete bakkancsom.

Szerintetek egy ilyen lány, mint én, mondhatja magát rockernek? Nagyon kíváncsi vagyok a véleményetekre! És ha esetleg tudtok olyan bandákat, amik tetszhetnének, akkor írjatok! Thx!



2013. dec. 3. 21:29
 1/10 anonim ***** válasza:
Nem attól leszel rocker, hogy milyen ruhát hordasz, de erre idővel úgyis rájössz majd :)
2013. dec. 3. 21:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
100%
Ne haragudj, nem akarok bunko lenni, de ha rocker lennel akkor nem tetted volna fel ezt a kerdest!:)
2013. dec. 3. 21:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 A kérdező kommentje:

Részben azért írtam ki a kérdést, mert egyszer peace-es póló volt rajtam, csőfarmerrel, és erre az egyik osztálytársam rögtön rávágta, hogy hippi vagyok. Most mindenki így hív, és ez kb. 1 hónapja volt...

De utána kaptam más megjegyzéseket is, pl.: rokkercsizmás hippi. De én nem vok hippi!

2013. dec. 3. 21:54
 4/10 anonim ***** válasza:

Hippi akkor lennél ha mezítláb járnál :D

De ha rám hallgatsz akkor nem akarod bekategorizálni magadat és máris jobb lesz :)

2013. dec. 3. 22:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:

Egyetértek, minek ezek a skatulyák? Egy idővel a legtöbb ember úgyis kinövi ezt az öltözködést, de attól még szeretheti a rockot, akkor ő milyen stílusú lesz?:)

Hallgasd, amit szeretnél, öltözködj, ahogy szeretnél és tojd le, hogy ez ki szerint milyen stílus.

2013. dec. 3. 23:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
Szard le mit mondanak mások! (második voltam)
2013. dec. 4. 14:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:

Ha lenne egy pici fogalmad is Rockról és a Rockerekről akkor mem tetted volna fel ezt a kérdést.

Azzal meg ne foglalkozz mások véleményével.Egy póló alapján senki stílusát,hova tartozását nem lehet

2013. dec. 4. 15:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
*megmondani
2013. dec. 4. 15:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:

Óóóóó sz@rd már le, hogy hippinek hívnak vagy pipinek :D Kit érdekel? Ha rocker vagy, nem kell, hogy érdekeljen mások véleménye. Különben is.. légy az, aki te akarsz lenni.

Amúgy meg tényleg nem az öltözködésen alapul a rockerség. Hanem hogy az vagy aki lenni szeretnél, hogy nem hagyod magad befolyásolni, hogy rád ragadjon a mai világ szennye és hogy IGAZI zenét hallgatsz. Ennyi az egész, más nem is számít, hidd el. Ilyen kérdést meg butaság feltenni!

2013. dec. 4. 19:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 A kérdező kommentje:

:D

Köszi mindenkinek!

2013. dec. 5. 14:33

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!