Kezdőoldal » Szépség és divat » Öltözködés » Rockernek ez hogy néz ki?

Rockernek ez hogy néz ki?

Figyelt kérdés

Rocker vagyok(nem félre érteni nem divatrocker én tényleg szeretem és nem kell olyan komment hogy jaaj egy divatrocker meg ilyenek)hogy néz ki ha így öltözök:

-Fekete póló vagy pulcsi

-Kicsit világosabb farmer

-ilyen cipő: [link]

egyéb:egy szélesebb fekete karkötő és fém karikák vannak benne.


Na milyen?


2013. febr. 3. 16:48
 1/10 anonim ***** válasza:
Átlagos, hétköznapi öltözetnek tűnik.
2013. febr. 3. 16:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 A kérdező kommentje:
Szerintem nem mer az ismerőseim közül akik nem rockerek azok nem így néznek ki mondjuk szerintem a cipő lehetne meg a gatya kicsit sötétebb de nekem tetszik
2013. febr. 3. 16:54
 3/10 A kérdező kommentje:
Ja és még van oldallánc
2013. febr. 3. 16:55
 4/10 anonim ***** válasza:
87%
A leírtak alapján pont úgy nézhetsz ki, mint egy divatrocker.
2013. febr. 3. 17:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
89%
rokkerek mióta kérik ki mások véleményét?
2013. febr. 3. 18:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:

lehet hogy te rock zenét hallgatsz , dehogy a stílusodnak köze sics a rock - hoz az biztos ..

Attól hogy sötét ruhákba jársz nem vagy rockker , ez egy sima átlagtömegcucc ruha.

2013. febr. 3. 19:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
Ahogy bármilyen más stílusú embernek. Szerintem jól néz ki, legalábbis így elképzelve.
2013. febr. 4. 02:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
nem ülönösebben rockeres
2013. febr. 5. 20:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:
Elég volt a cipőt megnézni, semmi rockeres.. én nyáron tervezek majd csinálni magamnak rövid szárú szegecses tornacipőt:D Na az jó lesz:D Mondjuk én nem kimondott rocker vagyok, inkább metálos:D
2013. febr. 6. 00:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:
100%
Ha igazi rocker lennél,úgy öltöznél olyan cuccokba,amilyenbe csak akarsz,nem kérnél itt véleményeket!Nem éppen a cuccaitól lesz valaki rocker,na de mindegy.
2013. febr. 9. 09:47
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!