Kezdőoldal » Szépség és divat » Öltözködés » Linkelne valaki olyan külföldi...

Linkelne valaki olyan külföldi oldalt ahonnan tudok márkás deszkás cipőt rendelni?

Figyelt kérdés
Az itthoniak között nem valami nagy a választék és ezért elég sokat látni egyes fajtákból az utcán és én nemigazán szeretném ha valakivel ugyanolyan cipőnk lenne ezért inkább valami olyan cipő kéne amit itthon nem lehet találni de külföldről ide lehetne rendelni. Szeretnék valami márkásat/minőségit is ha már deszkás cipő..Gondolok itt a DC-re, Vans, Etnies, Emerica stb..Az ára nem lényeg.

2013. dec. 3. 16:57
 1/2 anonim ***** válasza:

nekem pl egy etnies schekler 5öm van, szerintem itthon nem sok embernek van ilyen. ám ahonnan rendeltem már nem szállít Mo-ra


nézd ki melyik cipőt szeretnéd es keress rá ebay-en de angol címekre illrtve nézd meg sz amazon.co.uk-n. mindenképpen Angliat favorizáld mert skkor nincs plusz vám, áfa


a fenti oldalakon meg cégeket keress, van belőlük bőven

sm sokan nem szállítanak Mo-ra

2013. dec. 3. 18:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 A kérdező kommentje:
köszii:)
2013. dec. 3. 19:53

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!