Kezdőoldal » Szépség és divat » Öltözködés » Harmincas férfinek milyen...

Harmincas férfinek milyen táska illik?

Figyelt kérdés

Szeretnék egy harminc feletti férfinek ajándékozni egy szép, igényes, divatos táskát, amit elsősorban munkába járáshoz használna.


Mit javasolnátok?


Előre is köszönöm.



2013. dec. 3. 13:10
 1/3 anonim ***** válasza:

attól függ, hogy mi a munkája


de ha igényesre gondolsz, akkor van bőr, vagy műbőr diplomatatáska, amilyen az ügyvédeknek van, szerintem azegy klasszikus darab

2013. dec. 3. 13:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
Nekem is a diplomata táska jutott eszembe, persze nem az a szögletes. Lehet, hogy nem is így hívják. Bőr legyen. Ha bemész egy üzletbe és elmondod, hogy kinek lesz, mihez kell, mi a munkája, biztos tudnak majd ajánlani és kiválasztod, ami legjobban illik a stílusához.
2013. dec. 3. 13:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 A kérdező kommentje:
Irodai munkát végez. Tehát én valami olyanra gondoltam, amiben elfér egy könyv, pár jegyzet, egy kis szendvics, üdítő. Lehet akár vállra véve is hordani és azért nem annyira nagyon elegáns. Szóval ami akár egy inggel, vagy egy lazább pulcsival hordva is tökéletes és nem öreges viselet.
2013. dec. 3. 13:29

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!