Kezdőoldal » Szépség és divat » Öltözködés » Ironside bakancsom talpa...

Ironside bakancsom talpa cserére szorul. Gyári talpat honnan tudok szerezni hozzá? Gondolom, a cipésznek sincs pont ilyen.

Figyelt kérdés
2013. dec. 2. 12:12
 1/2 anonim ***** válasza:
Nem szoktak a cipőkhöz külön talpat árulni, a gyártóik, de ez nem gond, a cipész fog tudni rá új talpat tenni. Valószínűleg nem olyan lesz, mint az eredeti, de senki se fogja észrevenni, sőt, sokszor jobb minőségűt tesznek rá, mint az eredeti volt. Tavaly pl. a téli csizmámat megvásárlás után rögtön vittem a cipészemhez, hogy tegyen rá új talpat, mert tudom, hogy az biztosan nem csúszik.
2013. dec. 4. 14:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 A kérdező kommentje:
Értem. Közben beszéltem egy cipésszel is, ő is ezt mondta. Bár nem vagyok nagyon meggyőződve arról, hogy az a műanyag talp van olyan jó, mint az eredeti. De ha más nem lesz, akkor veszek egy új bakancsot és arról rakatom át a talpat.:D
2013. dec. 7. 08:22

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!