Kezdőoldal » Szépség és divat » Öltözködés » Úristen! Mit gondoltok erről?...

Úristen! Mit gondoltok erről? Bátor dolog volt elindulnia egy szépségversenyen?

Figyelt kérdés
[link]

2013. nov. 24. 12:09
1 2
 11/16 A kérdező kommentje:
10: Te biztos szuperül nézel ki, mi?
2013. nov. 28. 00:49
 12/16 anonim ***** válasza:
92%
Az arca átlagos. Viszont szerintem volna mit fogynia. Azt mondják az önbizalom, a pozitív kisugárzás számít. Elárulok egy titkot ez mind csak üres duma. Olvasd csak el az itt írt válaszokat, és mindjárt világossá válik számodra az igazság. Az önbizalom mit sem ér, ha az ki bátor nem szép.
2013. nov. 30. 17:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/16 anonim ***** válasza:
100%
Bátornak bátor dolog. De önkritika szorulhatna belé! Oké, hogy kövér, és fel lehet öltözni többletsúllyal is csinosan. De a strandos képet nagyon túlzásnak érzem!
2013. dec. 7. 14:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/16 anonim ***** válasza:
68%
Nekem tetszik ez a csaj, szerintem jól tette hogy indult. Boldogan éli meg a duciságát ránézésre is látszik. Kedves, kiegyensúlyozott csajszinak látom és bejön:))
2013. dec. 7. 23:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/16 anonim ***** válasza:

Semmi baj azzal hogy molett de az öltözéke előnytelen.

A leggings vagy mi sötétkékben vagy feketében jó lenne a szoknyához hosszabb felső illene, a strandolósat meg hiba volt kitenni.


Amúgy ahhoz képest h dagi nem csúnya mert helyes az arca szép a haja de az öltözködése kritikán aluli.

2014. márc. 3. 12:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/16 anonim ***** válasza:
100%
nagyon komoly a pink zokni szoknyához!
2014. márc. 3. 13:57
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!