Gáz dolog lenne?

Figyelt kérdés
14 éves leszek pár nap múlva, és a szülinapomra egy rokonomtól kaptam egy szép melltartót, csak az a baj, hogy nem kivehető a push up 'kitömés' rész benne. Nem hordok push up melltartót mert nem érzem szükségesnek (átlagos méret ilyen korban). De mivel ez szép meg minden és mert ajándékba kaptam szerintem nem elítélendő ha hordanám. Mit gondoltok? nyilván nem állandóan, csak néha néha
2013. júl. 13. 14:54
 1/5 anonim ***** válasza:
Szerintem egyáltalán nem gáz ha valaki push upos melltartót hord, csak ne váltogassa hogy egyszer az egyszer nem mert akkor mindenkinek fel fog tűnni hogy volt mell, nincs mell..
2013. júl. 13. 14:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
Szerintem nem gáz, vedd fel nyugodtan. HA meg nem akarod hogy feltűnő legyen, nyilván nem hordod kivágottabb felsőkkel.
2013. júl. 13. 14:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 A kérdező kommentje:

akkor rendben van így nyugodtabb szívvel hordom:)

köszönöm a válaszokat

2013. júl. 13. 15:04
 4/5 A kérdező kommentje:
amúgy zöld kéz megy minden válaszolónak nem csak a pozitívra
2013. júl. 13. 15:05
 5/5 anonim ***** válasza:
75%

hat... elegge az 14 evesen, push up mellarto..

De ,hogy fog menni? hetfon van nagy mell, kedden is, szerdan otthon maradt, csutortok beteg volt, peneteken meglatogatta rokonait.. Szombaton ujra van!

2013. júl. 13. 16:41
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!