Kezdőoldal » Szépség és divat » Öltözködés » Mennyire elfogadott dolog...

Mennyire elfogadott dolog turiban vásárolni nálunk?

Figyelt kérdés
Én eddig nem igazán vásároltam ilyen helyen,de pár hete befordultam,és egy csomó jó holmit találtam nem drágán.Úgy láttam elég sokan járnak,rengetegen voltunk bent mert árucsere volt aznap,és voltak nagyon elegáns nők is.Kell szégyellni,ciki dolgo ez?L18

2013. jún. 12. 19:15
 1/5 anonim ***** válasza:

Nem ciki, mivel megkímélt és egyben nagyon lestrapált ruhát is szállítanak hozzánk, ma voltam én is és szereztem egy jó diesel farmert, ami még szinte be sincs járatva

Néha jobb benézni, mert sose tudod mivel mész haza :D

20/F

2013. jún. 12. 19:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
szerintem egyáltalán nem ciki :) aki cikinek tartja az meg hülye :D egyébként mindig mondják hogy sok jó cucc van ott, de nekem sajnos még egyszer sem sikerült találni jó dolgokat :/ valószínű hogy mindig rosszkor megyek amikor már a jó dolgokat elvitték :D
2013. jún. 12. 19:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:

úgy gondolom, hogy egyre elfogadottabb.

az én és a baráti köröm havi rendszerességgel megyünk a jól bevált turikba :)

szerintem nem kell szégyellni. sokszor jobb minőségű ruhák vannak ott, mint némelyik butikban.

2013. jún. 12. 19:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:
igen,árucsere napján érdemes menni,mert aznap szinte mindent összevadásznak! ahova én járok,kerek egy hónapja(:D) hát ott szerdán van árucsere,de annyian vannak h tolakodni kell,de megéri,mert ma is vettem egy nagyon szép rózsaszín szürke pulcsit 500 Ft ért,nem látszik,hogy használták,és még jó angol márka is
2013. jún. 12. 19:43
 5/5 anonim ***** válasza:

Szerintem nincs rajta semmi szégyellnivaló! Én rendszeresen járok több budapesti turiba is, és szinte mindig találok magamnak valami szép holmit, ráadásul nagyon olcsón. Sokszor márkás, sőt, eredeti címkés ruhákat találok. El szoktam nézni drágább, népszerű üzletekbe is, de ott sokszor még akkor sem tudnék mit venni, ha épp megengedhetném magamnak. Ízlések és pofonok!

Amúgy is, ha egyszer már megvetted és hordod, senki sem fogja megmondani, hogy ezt biztos turiban vetted. :D

2013. jún. 13. 09:29
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!