Kezdőoldal » Szépség és divat » Öltözködés » Lányok, mennyire jön be...

Lányok, mennyire jön be nektek egy acésbetétes, de igényes kinézetű, rendes srác?

Figyelt kérdés

2013. nov. 22. 21:51
 1/9 anonim ***** válasza:

Engem a cipője nem érdekel (normál keretek között). Tehát ha illik a ruhádhoz, tiszta, nem jár le a talpa, nincs probléma.

Az igényes kinézetű meg sok mindent jelenthet. Nálam: ne legyen büdös, csipás, zsíros hajú, és legyen tiszta a körme.

Ennyi.

2013. nov. 22. 22:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:

Szeretem az acélbetétest, most én is arra gyűjtök. Strapabíró, garantáltan nem ázik be vagy megy tönkre egy hét alatt, mint az átlagos szarabbnál szarabb női cipők.

Ja, és szexi is.

N

2013. nov. 22. 22:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:

Ha hozzá igényes, akkor az acélbetétes még hozzá is csap :) Magam is bakancsban járok, sokkal kényelmesebb mint a legtöbb csizma vagy topánka... És fiúkon is jobban tetszik, mint a manapság divatos, "kavics átszúrja a talpát" cipők.

16/L

2013. nov. 22. 23:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:

Nem a cipőt nézem (kivéve, ha valami nagyon kirívó...).

Teljesen rendben van az acélbetétes, nekem is van egyébként.

24/L

2013. nov. 23. 12:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
Szerintem egy bővebb szárú nadrággal jól néz ki a magas és nagyobb darab vagy kövérkés fiúkon. Ha pici vagy, akkor lehet, hogy kicsit "sok", ha érted, mire gondolok...
2013. nov. 23. 13:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:

semennyire...

Én nem bírom az ilyen stílusú pasikat...Az én párom szerencsére nagyon igényes az öltözködésére , és sose gáz vele semilyen helyen megjelenni, mert mindig tudja hova mit vegyen fel...

20/L

2013. nov. 23. 14:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:

Előző vagyok..

Rosszul fejeztem ki magam..Nem azt akartam írni, hogy aki acélbetétesbe jár nem igényes..(bár visszaolvasva úgy hangzott, )

2013. nov. 23. 14:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
Ha hosszú a hajad akkor már nyert ügyed van nálam, a bakancsoddal együtt :) Hát ha még a zenei ízlésed is a helyén van... :)
2013. nov. 26. 22:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim válasza:
Az acélbetétes-bakancsos, rocker srácok mindig is a gyengéim voltak :D
2014. jún. 4. 18:16
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!