Kezdőoldal » Szépség és divat » Öltözködés » Szerintetek egy 12 éves...

Szerintetek egy 12 éves lánynak mekkora az ideális melltartó méret?

Figyelt kérdés

2013. nov. 21. 12:19
 1/9 anonim ***** válasza:
90%

12 évesn nincs ideális kosárméret. Sőt. Mi az hogy ideális? Én 12 évesen teljesen lapos voltam. 16 évesen 75b volt a méretem és most majdnem 30 éves is ennyi.

Nincs olyan hogy ideális.

2013. nov. 21. 12:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
82%

Ahogy az első írja: nincs olyan, hogy ideális. Mindenki teljesen eltérő ütemben fejlődik.

Az is teljesen normális, ha még meg se indult a melled fejlődése, és az is, ha már van valamennyit tartani.

Főleg a genetikádon múlik, másodsorban pedig attól, hogy vékonyabb vagy vagy vastagabb (aki kicsit zsírosabb, annak hamarabb kezd el látszani - de végeredményben nem feltétlenül neki lesz a nagyobb melle).

2013. nov. 21. 12:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
24%
12 éves lánynak még egyáltalán nincs szüksége melltartóra.
2013. nov. 21. 12:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
73%
én csak toppot hordok 12 évesen
2013. nov. 21. 13:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
9%
Ha nincs melltartója még ilyen idősen, na az az ideális.
2013. nov. 21. 13:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 A kérdező kommentje:
én is toppot hordok csak felpróbáltam egy normál melltartót 75 a -t és az jó volt.. az nagy vagy kicsinek számít..?
2013. nov. 21. 15:37
 7/9 anonim ***** válasza:
89%
Nincs ideális mellméret se 12 évesen, se 40 évesen. Én például tök lapos voltam még 11-12 évesen, most unokahugom 12 éves, és már nagyobb melle van, mint nekem 24 évesen. Senki nem fejlődik egyformán, nem ugyanazok az adottságaink. Azzal sem értek egyet, aki azt írta, hogy az az ideális, ha nem hord melltartót egy 12 éves. Unokahugomnak - hogy a példánál maradjak - 80 C-s melle van 12 éves korára. Hogy nézne ki ez egy kis topban? Mert az oké, hogy általában azért a 12 évesek még deszkák (bár manapság nem ez a jellemző szerintem, sokkal hamarabb fejlődnek a kislányok), és egy lapos mellkasra felesleges a domború melltartó. De akinek már kitölt egy A kosarat a cicije, az szerintem igenis hordjon melltartót, és ne hagyja himbálózni őket mások szeme láttára, ugyanúgy, ahogy egy felnőtt nő sem megy be a C kosaras melleivel a munkahelyére melltartó nélkül. Nem korfüggő, hanem mellfüggő az, hogy mit viselünk.
2013. nov. 21. 15:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:

7-es


Na, azért A-s mellre nem feltétlenül kell melltartó. Én felnőttként se mindig hordok, főleg télen nem. Sokkal kényelmesebb egy kapcsok nélküli puha pamuttop a sok-sok pulcsi alatt.


Kérdező,


hordhatsz melltartót, ha nagyon szeretnél, de lehetőleg NE merevítőst és ne vastag szivacsost (push-up-ot meg főleg ne), mert ezek árthatnak a fejlődésben lévő mellednek.

Válassz inkább ilyet:

[link] - ebben nem fut fémmerevítő alul, az anyaga pamut és csak vékonyan van bélelve: [link]


Egyébként a topot azért is favorizálják jobban ebben a korban, mert az sokkal jobban követi a melled fejlődését, míg egy kosaras egyik hónapról a másikra kicsivé válhat.

2013. nov. 21. 18:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 A kérdező kommentje:
hm... köszönöm a kommenteken és uttsó kommentelő : ilyet hordok! :) toppot ritkábban
2013. nov. 21. 18:47

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!