Kezdőoldal » Szépség és divat » Öltözködés » Milyen az ideális melltartó...

Milyen az ideális melltartó nekem?

Figyelt kérdés

A szülés után megváltozott a mellem,és még most sem tudom sem a méretet,sem a fazont eltalálni. Olyat szeretnék ami nem pushup-os,de azért van egy vékony anyag benne, hogy ne látsszon a mellbimbó. Tartson is,kényelmes legyen. Kínaiba nem találok ilyet,ugye? :))

Kb 70-75/B lehetek most.


2013. ápr. 7. 14:49
 1/5 anonim ***** válasza:
Kínaiban majdnem minden kapható, szóval a te igényeidet kielégítő melltartót is biztosan találsz, max 1000-1500 Ft-ért. Ennek hátránya, h kb 1-2, max 3 hónapig használható. De általában szexibbek, mint a nagyon drága melltartók. Menj be egy kínaiba, veszítenivalód nincs.
2013. ápr. 7. 15:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
Nézz be a H&M-be, szerintem viszonylag jó árban vannak ott a melltartók, és jól is néznek ki. :)
2013. ápr. 7. 16:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
Mi ezt nem tudjuk megmondani. Menj be egy fehérnemű üzletbe és kérd az eladó segítségét.
2013. ápr. 7. 16:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
Én is szülés után vagyok, ami mellben jó volt, a hátamon szorított. Elmentem a kínaiba és simán találtam! Tök jó a mérete, igényes, szép (nem nagymamás, meg ilyenek) és csak 990 Ft volt.
2013. ápr. 7. 17:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:
kedves utolsó! neked is megereszkedett kissé szülés után?milyen fazont találtál ami erre jó? egyébként kínaiban nem nagyon lehet felpróbálni..nem?
2013. ápr. 7. 23:06

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!