Kezdőoldal » Szépség és divat » Öltözködés » Red Rooster acélbetétes...

Red Rooster acélbetétes bakancs elsőre?

Figyelt kérdés
Életem első acélbetétes bakancs vásárlására készülök karácsony táján, szüleimtől kapnám ajándékba. Felénk a legtöbb ember Rooster-t hord, és nagyon tetszik is, de milyen a minősége?? Elsősorban olyanokat kérdezek akiknek volt/van. Illetve minden mást is, hogyan ápoljuk stb. Mindennapos használatra szeretném elsősorban. Bármilyen információ jöhet róla. Előre is köszönöm a válaszokat. 15/l
2013. nov. 19. 18:53
 1/3 anonim ***** válasza:
Nekem Martens van sok jót hallottam már a Redrosterről, nyugodtan meg lehet venni.:)
2013. nov. 20. 15:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 Frigg ***** válasza:

Én 14 évesen vettem az első bakancsomat, Red Rooster volt, 14 soros. Saccper 4 évig bírta, de elég rendesen ki is volt használva azalatt a 4 év alatt, napi szinten hordtam kb.

Eleinte többet foglalkoztam vele, mindig kipucoltam, kifényesítettem, vaxoltam, különféle bőrápolókkal kentem.

Mondjuk ha első bakancs, akkor a bokádra figyelj. A betörés időszaka nekem nagyon kellemetlen volt, a bokámat rettenetesen lenyúzta, szóval azt tanácsolnám, hogy puha, vastagabb zoknival hordd. Télen ugye főleg, mert az acél gyorsan átveszi a hideget. Hm, nagyjából ennyi tanácsom lenne :)


23/N

2013. nov. 21. 03:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim válasza:
Szia! Nekem is az első bakancsom volt/van Red Roster. Én semmi panaszt nem tudok rá mondani, először azaz az első "pár lépés" nagyon fura volt mert nem volt betörve. Nekem egy kicsit sem! törte fel a lábam pedig egész nap rajtam volt csak egy titka van: nagyon szorosra kell húzni! Remélem ezzel tudtam egy kicsit segíteni. :) 20/f
2014. jan. 6. 19:34
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!