Kezdőoldal » Szépség és divat » Öltözködés » Rendelt már valaki ebayről...

Rendelt már valaki ebayről kabátot? Vélemény róla?

Figyelt kérdés
megtetszett egy ebay shopos téli kabát, de kételyeim vannak a minőségével kapcsolatban. A termék Kínából érkezne és elég olcsó is. Nadrágot (ugyanígy kínai,olcsó) már rendeltem, annak sem volt 100%os a minősége,de nem volt vele túl nagy probléma. Viszont most egy télikabátról van szó és nem tudom hogy érdemes lenne-e kiadni érte pénzt. Van esetleg valaki,aki már rendelt vagy van tapasztalata ilyennel kapcsolatban? :)

2013. nov. 13. 22:08
 1/6 anonim válasza:
90%
Ha ebay-ről rendelsz, nem is a minőségétől, hanem a mérettől kell tartani. Mi többször is rendeltünk dolgokat, köztük ruhát is. Egy olyan nadrágot, ami kb. 18-20 éves embereknek a mérete van kiírva, és egy 10 évesnek jó volt. Ebay-ről ékszereket, ajándékokat érdemes venni. A ruhák mérete nagyon elszomorító..
2013. nov. 13. 23:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
89%

Igen a méret sem egyezik sokszor. De én rendeltem már kabátot és meg sem érkezett. Az eladó vissza adta a pénzt, de válltig állította hogy itt van már a közelben a csomag. Ez úgy fél éve történt, azóta is várom.

Kínából semmit nem szaban rendelni. Kivéve talán ez a pár száz ftos bizsuk. Azok jók.

2013. nov. 13. 23:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
100%
Belinkeled melyiket nézted ki? Egyszerűbb lenne választ adni hogy az milyen minőség, amúgy sokszor rendeltem már, általában azért hogy eladjam, vagy ajándékba. Volt köztük normális, de olyan is ami csak egy rossz utánzata volt a képen látható terméknek... Szóval igen változó, a méret meg főleg, jellemző az olcsó cuccoknál a vacak műanyag cipzár is.
2013. nov. 14. 00:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 A kérdező kommentje:

[link]


a mérettel tudom hogy problémák vannak,mert sokkal kisebb mint nálunk,de le van írva minden rész hosszúsága, így ettől annyira nem tartok. egyetlen bajom,hogy nem egy olyan kabátot szeretnék rendelni,amit egy hétig tudok csak hordani

2013. nov. 14. 22:07
 5/6 anonim ***** válasza:
olyantól rendelj akinek 98+ az értékelése. akkor nem lehet baj
2013. nov. 16. 10:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 A kérdező kommentje:
köszönöm a válaszokat! :)
2013. nov. 16. 12:32

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!