Kezdőoldal » Szépség és divat » Öltözködés » Hogyan tűrjem be a nadrágom a...

Hogyan tűrjem be a nadrágom a cipőbe hogy ne rongálódjon? Infók lent

Figyelt kérdés
Szal kb talpam feléig beér és úgy szoktam járni és már az egyik gatyám így megkopott.. most vettem egy ugyanilyent csak szürkét egy kicsit jártam benne úgy és már látszódott.. egy kicsit le fogok vágatni de belőlük de nem tudom hogy kéne ezt rendesen használni ilyen magasabb szárú cipővel.
2013. nov. 13. 15:28
 1/5 anonim ***** válasza:
Ezt csak levágatni lehet, mást nem tudsz tenni. Addig ne hordd, mert csak tönkremegy.
2013. nov. 13. 15:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:
Na megjött a régebbi nadrág ami már megkopott kicsit, na ez már nem ér be a talpam alá... de még mindig nemtom h tűrjem be h jó is legyen..
2013. nov. 13. 16:17
 3/5 anonim ***** válasza:
Húzd rá a zoknit
2013. nov. 13. 16:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:
Az meg úgy milyen má? Meg legtöbbször bokazoknit vagy ilyen vékonyat hordok amit nem tudok..
2013. nov. 13. 16:27
 5/5 anonim ***** válasza:
Magas szárú csizmába sajnos csak harisnya vagy csőnadrág jó. Nekem is ez a bajom: nyáron nem hordok csőnadrágot nagyon, mert nem tetszik úgy, csizmához viszont az kell, így mondhatni különböző nadrágokra van szükségem a csizmás és nem csizmás öltözékekhez...
2013. nov. 13. 16:41
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!