Kezdőoldal » Szépség és divat » Öltözködés » Fiúk! Titeket zavar ha a...

Fiúk! Titeket zavar ha a barátnőtök kicsit kihívóbb öltözetben megy iskolába/dolgozni? (Miniszoknya, kivágott felső, tűsarkú)?

Figyelt kérdés
A barátom 23 éves én 17 vagyok és állandóan húzza a száját ha valami ilyesmi cuccot veszek suliba fel, mert szerinte ezzel magamhoz csalogatom a pasikat xD Pedig én nagyon hűséges vagyok, imádjuk egymást már 2 éve, csak ez a nőiesruha-ellenes-mániája ne lenne :D Kiváncsi vagyok más pasi is így van-e ezzel...
2009. nov. 17. 16:49
 1/6 anonim ***** válasza:
83%

Szia!

Én is 17 vagyok,lassan 18 leszek és az én barátom is ugyan ilyen!

Ő egy évvel idősebb tőlem szóval egy suliba járunk,sőt még egy osztályba is és őt is zavarta mindig is,ha kicsit nőcisebb vagy kihívóbb ruhát veszek fel.

Egyszerűen nem értem,hogy miért nem értik meg,hogy nekik és CSAK nekik akarunk tetszeni és nem más pasiknak és csak szépek szeretnénk lenni!

Az én pasim pl tökre kiakad,mikor szoknyába vagy kicsit kivágottabb felsőbe megyek suliba.

Mondjuk mára már javult a helyzet,régebben sokkal jobban kiakadt,de hozzászokott,hogy én így öltözök és úgysem tud rajta változtatni!

Mi 3 éve vagyunk együtt!

További sok boldogságot!

:D

Üdv!

2009. nov. 17. 21:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
93%

Ha Nekik akartok tetszeni (mármint a pasitoknak) akkor miért öltöztök úgy, ha nekik nem jön be a túl kihívó cucc???


Más az, ha elmentek együtt valahova és kiöltöztök, de a suli tényleg nem az a hely, ahol cicit kéne villantani.

Azt tartogassátok a randikra. Tényleg úgy hat, hogy más srácoknak akartok tetszeni, illetve a többi csajt pukkasztani, nem pedig a szívszerelmeteknek akartok tetszeni.

2009. nov. 17. 23:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
90%
ténleg nem értem hogy ha nekik akartok tetszeni akkor miért nem úgy öltöztök ami nekik bejön?? az egész csak magamutogatás meg kelletitek magatokat.minek suliba kihívó ruha? lehet lepontozni mert megmondtam a véleményem
2009. nov. 18. 13:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
50%

Hmm .. nalunk is ez van :)

Ha pl kivagott felsot veszek fel akkor ha talalkozunk mind huzogattja feljebb hogy ne mutogassam meg hogy kinek akarok tetszeni .. Masik nem szereti ha magas tusarokban jelenek meg itt ott .. Es hat azt sem ha kinnt a derekam .. Vagy esetleg szoknyaba megyek el bulizni ..

De mi kb ugy egy dolore jutottunk .. :P

Leulltunk beszelgettni es hat jarok meg most is magassarkuban de ritkabban.. most telen sozknya kizarva meg kinnt derek mert eleg szepen felfaztam ... es hat a tul kivagott polokat is mellozom most ..


Remelem ti is megbeszelitek .. aztan engedj te is nyugodtan ..

Lehetsz csinos mondjuk kicsit visszahuzottabb ruhakba is :)

2009. nov. 18. 13:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
46%
Nekem még soha nem mondta a barátom, hogy öltözzek visszafogottabban, bár ha mondta volna biztos rátettem volna még egy lapáttal a dologra.Nem értettem azokat a nőket akik nem merték kitenni amijük van mert hogy a barátjuk mit szól hozzá. Szerintem az ember saját magának öltözködik, a pasiknak meg nem kell annyira félteniük a másikat mert az a bizalmatlanság jele, legyenek inkább büszkék a barátnőjükre hogy megfordulnak utánuk a pasik.
2009. nov. 19. 01:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 A kérdező kommentje:
Utolsó: szívemből szóltál:D De mindenkit fölfele szavaztam és köszönöm a válaszokat. Ez nagyon igaz hogy mindenki magának öltözik. Én jobban érzem magam feszülősebb és nőiesebb cuccokban. Valahogy mindig olyan tramplinak érzem magam ha csak egy sportcipő meg egy egyszerűbb póló van rajtam. Imádom a barátomat, de természetesen mint minden lány szeretem ha megnéznek a pasik. Ettől még nem tartom magam ri*ancnak vagy elitélendőnek. De ezek szerint ez sok kapcsolatban vitatéma hogy a lány hogy öltöködik. Bezzeg a pasi nyáron járkálhat teljesen kigombolt ingben mert ugye ,,meleeg vaan" :))) De nagyon köszönöm a válaszokat
2009. nov. 19. 16:26

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!